Art, antiquities

Number of items: 40

11021.

1 200 000 HUF
3 243,24
3 529,41
11022.

300 000 HUF
810,81
882,35
cca 1860 A budai várat és a Lánchidat ábrázoló aranyozott, festett, faragott fa ládika. kulcsos zárral, kulcs nélkül, néhol kopásokkal. Die Pester Kettenbrücke felirattal. / cca 1860 Buda castle and the Chain-bridge. Painted and golded wooden box with a lock. Key is missing. Some wears on the box. 34x25x8 cm
11023.

30 000 HUF
81,08
88,24
Szecessziós tinta és írószertartó, ón- csiszolt üveg, csorba az üvegeken / Art nouveau ink and pen holder. Small fault on the glass 22×8 cm, 18×10 cm
11024.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1900 Kínai sárkányos asztali lámpa, réz lámpatest, zománc díszítéssel, pótolt burával, későbbi bekötéssel, apró zománchibákkal, sérült fa talapzattal, m:29 cm (lámpatest) / cca 1900 Chinese dragon table lamp with copper body, enameled ornament, on damaged wooden stand 29 cm
11025.

50 000 HUF
135,14
147,06
Antik mécsestartó, figurális (hindu) jelenettel, öntött vas, jelzés nélkül, m:42 cm (lánc nélkül)
11026.

40 000 HUF
108,11
117,65
XIX. sz. Jelzett antik orosz szamovár, réz / XIXth century, Russia marked antique samovar. Brass. m:53 cm
11027.

34 000 HUF
91,89
100,00
Antik réz mikroszkóp, hiányos, jelzett Plöfd in Wien felirattal, kiegészítőkkel, eredeti sérült fa dobozában, m:25,5 cm/ Microscope made of brass with Plöfd in Wien inscription on it, some parts are missing, in its original wooden-case.
11028.

Antik réz mikroszkóp, hiányos, jelzett "Plöfd in Wien" felirattal, kiegészítőkkel, eredeti sérült fa dobozában, m:25,5 cm/ Microscope made of brass with "Plöfd in Wien" inscription on it, some parts are missing, in its original wooden-case.

16 000 HUF
43,24
47,06
27
cca 1900 öntött vas dísztál, tudományok allegorikus ábrázolásával, jelzett (August Kitschelts Erben), hátoldalán repedéssel / Cast iron wall plate with the allegory of sciences d: 45 cm
11029.

34 000 HUF
91,89
100,00
cca 1900 öntött vas dísztál, hónapok allegorikus ábrázolásával (július-december), jelzés nélkül, jó állapotban / Cast iron wall-plate, with the allegory of months d: 51 cm
11030.

34 000 HUF
91,89
100,00
cca 1900 öntött vas dísztál, vadász életképpel, jelzés nélkül, jó állapotban / Cast iron wall-plate with hunting scene d: 62 cm
11031.

34 000 HUF
91,89
100,00
cca 1900 Réz irattartó, gravírozott madaras-lepkés jelenetekkel, előlap pótolt / Copper table document holder, with engraved bird and butterfly motives 21×13 cm, m:17 cm
11032.

9 500 HUF
25,68
27,94
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF