Printed Materials

Number of items: 77

1730 Sonntags Nachrichten 8 oldalas svájci napilap. / Swiss daily newspaper. 8p.
11704.

2 000 HUF
14
1809 A nemesi felkelő lovasság és gyalogság öltözékének és felszerelésének magyar nyelvű árjegyzéke, 4 p.
11705.

4 000 HUF
1824 Calendarium novum et vetus ad annum bissextilem MDCCCXXIV. dierum 366 exhibens seriem festorum profestorum et phases Lunae, in usum magni principatus Transsilvaniae et partium adnexarum. Claudiopolis [Kolozsvár], Typis Lycei Regii. Világi és egyházi sematizmussal. Kissé kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  With a secular and ecclesiastical schematism. Hardcover, a bit worn out, otherwise in good condition.
11706.

12 000 HUF
32,43
35,29
1831 Felső-Magyarországi Minerva, nemzeti folyó-írás. 7. évf. 1. köt. Kassa, Ellinger István. Számos érdekes írással, kissé megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  With many interesting writings, worn out paperback, otherwise in good condition.
11707.

6 000 HUF
1832 Felső-Magyarországi Minerva, nemzeti folyó-írás. 8. évf. 1. köt. Kassa, Ellinger István. Számos érdekes írással, kissé megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  With many interesting writings, worn out paperback, otherwise in good condition.
11708.

6 000 HUF
1848 V. Ferdinánd magyar király Jellačić-nak címzett, nyomtatott, német nyelvű hirdetménye az 1848-as magyarországi eseményekről /  1848 A printed public proclamation of Ferdinand I of Austria to Jellačić in German, about the events of the Hungarian revolution of 1848
11709.

4 000 HUF
1858 Az Allgemeine Zeitung I. negyedéves számai bekötve korabeli papírkötésben. Regiszterrel, szép állapotban. Összesen 92 db újság. Zeitungs Exped: Wien bélyegzéssel / 1858 Complete quarter year of the Allgemeine Zeitung with postmarks. 92 papers in cartboard binding.
11710.

8 000 HUF
cca 1870 Divald (Diwald) Károly: Képek a Magas Tátrából fényképezte Divald Károly. Eperjes és Budapest. 12 nagyméretű képet tartalmazó dekoratív mappa. 12 t + 1 címlap, aranyozott egészvászon mappában. Imperial folio. A képeket tartó kihajtható fülek sérültek. Táblák mérete 46x33 cm /  cca 1870 Karl Divald: Images from the Tatra 12 + 1 large folio tables in decorative full linen binding. (Inside some damage on the ears) Table size : 46x33 cm
11711.

70 000 HUF
189,19
205,88
1886 Balatonfüred Belépti jegy a balatonparti három vármegye fiatalsága által rendezett Anna bálra. Pecséttel. 13x7,5 cm
11713.

8 000 HUF
1889 Képes fegyverárjegyzék. / 1889 Austria, Innsbruck Johann Peterlongo riffle catalogue 4p. 28x41 cm
11714.

3 000 HUF
cca 1890 Ghyczy Béla(1827-?) cs. és kir. altábornagy névjegye
11715.

1 400 HUF
1902 Rippl-Rónai József Merkur Palotában tartott, egyik első kiállításának katalógusa. 1t (a művész portréja) + 20p szöveg + 6t. (képek ofszet reprodukciója hártyapapírral elválasztva). Az előszóban a kiállítás bevételét egy magyar iskolahajó építésére ajánlja fel, mely a magyar szellemet hivatott képviselni a távoli vizeken. Kiadói papírborítékban, szalaggal átfűzve (szalag és egy-két hártyapapír hiányzik) egyébként jó állapotban. Rendkívül ritka!
11716.

100 000 HUF
270,27
294,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF