Books: Religion

Number of items: 5

Mosheims, Johann Lorenz: Sitten Lehre der heiligen Schrift 3.;4.;5. Teil Heimstadt, Chr. 1749-61 Freidrich Wengand, Korabeli, kissé kopottas egészbőr kötésben, egybe kötve / In full leather binding, with some wear, bound together. 536p + 512p. + 543p.
11943.

6 000 HUF
11944.

4 000 HUF
Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordítattatott Karoli Gáspár által. És most, harmad-szor e kis formában, magok tulajdon költségekkel és betüikkel ki-nyomtatták. Basileában [Bázel], 1770. Im-Hof Rodolf János és Fia. [2] + 860 + [2] + 288 + 94 p. Korabeli, sarkain kopott, aranyozott, egészbőr kötésben. Lapszéleken karcolt díszítéssel. / Bible in full leather bindinig.
11945.

Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordítattatott Karoli Gáspár által. És most, harmad-szor e' kis formában, magok tulajdon költségekkel és betüikkel ki-nyomtatták. Basileában [Bázel], 1770. Im-Hof Rodolf János és Fia. [2] + 860 + [2] + 288 + 94 p. Korabeli, sarkain kopott, aranyozott, egészbőr kötésben. Lapszéleken karcolt díszítéssel. / Bible in full leather bindinig.

40 000 HUF
108,11
117,65
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. II. kötet. Újszövetség. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Bőr gerince javításra szorul, de azon kívül nagyon szép állapotban
11946.

40 000 HUF
108,11
117,65
[Szathmár-Németi] Némethi Mihály: Sz. Dávid Psalteriuma; avagy a CL. Sóltároknak rövid el-osztása, magyarázattya, s azokból származott 550. Tudományok által való meg-világositása... Lőcsén, 1685. Brewer Samuel. [8] + 577 +[2] p. A 229 - 308. lap szélén egyre csökkenő méretű egérrágásnyom, amely 3-4 oldalon a szöveg egy két betűjét érinti. Szatmárnémeti Mihály [1638-1689] az ortodox igehirdetés egyik legjellegzetesebb képviselője Szent Dávid zsoltáraihoz írt magyarázatokat, tanításokat, prédikációkat tartalmaz. Szembeszáll azokkal, akik a zsoltárokat a gyülekezeti istentiszteletről száműzni akarják.  XVIII. századi, segészbőr kötésben.
11947.

100 000 HUF
270,27
294,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF