Books: Architecture, Art

Number of items: 4

Illustrirter Katalog der internationalen Jubiläums-Kunst-ausstellung im Künstlerhause. Wien, 1888, Verlag der Genossenschaft der bildenen Künstler Wiens. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a slightly worn out, richly ornated linen binding, otherwise in good condition.
11887.

5 000 HUF
Archiv für Buchgewerbe und Gebrauchsgraphik. Begr. von Alexander Waldow. Heft 10. 1930. 67. Jahrg. Leipzig, 1930, Verl. des Deutschen Buch-gewerbevereins. [8], 489-552,[16]p., 50t. (Kozma Lajos, Bortnyik Sándor, Berény Róbert, Divéky József és mások rajzai, plakátjai. 9 kétoldalas.), 3 műmell. (Fáy Dezső 2, illetve Divéky József 1 fametszete). reklámnyomtatvánnyal. A kor magyar grafikai munkásságának összefoglalója. Teljes példány! / Complete assembly of the Hungarian commercial graphics with works of the biggest artists, including some original wood engravings. More than 50 pieces of art.
11888.

80 000 HUF
216,22
235,29
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler / Művészet anatómiája Német nyelven. Budapest, 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban. Dedikált példány Biai-Föglein István barátomnak emlékül Barcsay Jenő 973. XI. 22.
11889.

Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler / Művészet anatómiája Német nyelven. Budapest, 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban. Dedikált példány "Biai-Föglein István barátomnak emlékül Barcsay Jenő 973. XI. 22."

8 000 HUF
A KÉVE könyve. 8. köt. Szerk.: Szablya János. Bp., KÉVE Művészegyesület. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Egyesülete (KÉVE) negyedéves, majd éves kiadványa, 219. számú sorszámozott példány. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  The quarterly then yearly publication of the Association of Hungarian Fine and Applied Artists. 219th numbered copy, with many interesting writings. In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.
11890.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF