Number of items: 49

Bajor Ágost (1892-1958): Bajor Ágost könyve 1936, erotikus ex libris, hidegtű, papír, jelzett, 9×8,5 cm
10000.

4 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris eroticis AB 1936, erotikus ex libris, hidegtű, papír, jelzett, 8×5 cm
10001.

4 000 HUF
Benczúr Ida (1876-1970): Csendélet virágokkal, vegyes technika, papír, üvegezett, kicsit sérült antik keretben, 28×40,5 cm
10002.

8 000 HUF
Benczúr Ida (1876-1970): Csendélet ciklámennel, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett, sérült antik keretben, 28×32,5 cm
10003.

8 000 HUF
9
Benczúr Ida (1876-1970): Csendélet virágokkal, akvarell, papír, üvegezett antik keretben, 60×32 cm
10004.

12 000 HUF
32,43
35,29
Berkes Antal (1874-1938): Téli utca. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 27×39 cm
10005.

36 000 HUF
97,30
105,88
Biai Föglein István (1905-1974): Karácsony. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×29 cm
10006.

8 000 HUF
Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestini anno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Lapon törésnyomokkal. Üvegezett fa keretben, 37×54,5 cm
10007.

16 000 HUF
43,24
47,06
Chován Lóránt (1913-2007): Prága 1962. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10008.

20 000 HUF
54,05
58,82
Corini Margit (1897-1982): Korb Henrietta. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 100×75 cm
10009.

95 000 HUF
256,76
279,41
Czumpf Imre (1898-1973): Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×20 cm
10010.

20 000 HUF
54,05
58,82
Dúl Lajos (1894-1966) festőművész orosz frontról hazaküldött táborii posta levelezőlapjai. 62 db levelezőlap, mind különböző a frontélet életképeit ábrázoló ceruzarajzokkal / Luis Dul (1894-1966, New York) Pencil dravings of scenes of the WW. I. 62 military post PS cards
10011.

60 000 HUF
162,16
176,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF