Jewellery

Number of items: 14

Arany (Au.) 14 K art deco Pacific zsebóra, másodperc mutatós, működő szerkezettel, 15 köves, jelzett, bruttó: 76 g
19000.

140 000 HUF
378,38
411,76
cca 1980 Aranyazott ezüst (AG.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, zománcozott hüvely, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakás a markolaton, gravírozott 60 év felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti műbőr tokjában, h:27 cm, bruttó:233 gr. / Communist Hungarian ministry presentation dagger, perfect condition
19001.

cca 1980 Aranyazott ezüst (AG.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, zománcozott hüvely, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakás a markolaton, gravírozott "60 év" felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti műbőr tokjában, h:27 cm, bruttó:233 gr. / Communist Hungarian ministry presentation dagger, perfect condition

80 000 HUF
216,22
235,29
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929. felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
19002.

52 000 HUF
140,54
152,94
Ancre Ligne Droite arany 14 K (Au.) másodperc mutatós zsebóra, működik, jelzett, számlapon hajszálrepedéssel, karcolás nyomok, bruttó:101 gr. / Ancre Ligne Droite france pocketwatch, 14 K gold, signed, worked, small damaged
19003.

19 000 HUF
51,35
55,88
23
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, nemesi monogrammal (Sz.J), jelzett, mesterjeggyel, apró horpadással, talprésznél átfúrva, m:28 cm, nettó:306g/ Antique silver (Ag.) candelstick, small cracked
19004.

50 000 HUF
135,14
147,06
Antik Super Norma négy színes ezüst (Ag.) töltő ceruza, jelzett, mesterjeggyel, h:13 cm, nettó: 30 g / Antique SUPER NORMA 4 color 900 silver mechanical pencil
19005.

12 000 HUF
32,43
35,29
Ezüst (Ag.) bagoly, jelzés nélkül, kézi munka, nettó:132 gr., m:11 cm / Silver (Ag.) owl, hand made
19006.

24 000 HUF
64,86
70,59
Arany (Au.) 14 K díszített pecsétgyűrű és mandzsetta pár, szintetikus kövekkel, jelzett, mesterjeggyel (DJ), gyűrű méret:66, bruttó:30 g
19007.

50 000 HUF
135,14
147,06
10
cca 1860 Nyakék tűszerkezettel, antik arany (Au), préselt és cizellált, kartus alakú középtagon filigrános és leveles rátétek és ezüst (Ag) foglalat, turmalin és valódi gyöngyökkel, lánc végén modern toldalékkal, jelzés nélkül, eredeti tokjában fülbevaló nélkül, bruttó:19,7 g / Antique pendant
19008.

750 000 HUF
2 027,03
2 205,88
Antik, 19. századi francia aranyozott ezüst (Ag.) nyakék, mesterjeggyel (BIIA), nettó: 46,4 g, d: 9,5 cm / Anqitue, 19th century French goldplated silver (Ag.) collar, with BIIA hallmark, 46,4 g, d: 9,5 cm
19009.

Antik, 19. századi francia aranyozott ezüst (Ag.) nyakék, mesterjeggyel (BIIA), nettó: 46,4 g, d: 9,5 cm /

Anqitue, 19th century French goldplated silver (Ag.) collar, with "BIIA" hallmark, 46,4 g, d: 9,5 cm

20 000 HUF
54,05
58,82
Alexander Sturm ezüst (Ag.) levélnyitó, Maria Térézia ezüst tallér (Ag.) után verettel, jelzett, mesterjeggyel, eredeti dobozában, h:15,5 gr. nettó:48,4 gr / Silver letter opener, Wien (Austria) by silversmith Alexander Sturm
19010.

9 500 HUF
25,68
27,94
cca 1910 Ezüst púderkompakt növényi díszítéssel. Jelzett. / Silver puff-box 126 g
19011.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF