Books: travelling, cities

Number of items: 15

Benkő, Joseph: Transsilvania. Sive Magnus Transsilvaniae Principatus. Olim Dacia Mediterranea dictus. Orbi nondum satis cognitus multifariam, ac strictim illustratus. Pars prior sive generalis. Tom. II. Claudiopoli, 1853, Typis lycei regii. Aranyozott félbőr kötésben, kopott fedőlap ill., gerinc, ázás nyomok a belső oldalak egy részén.
11802.

10 000 HUF
27,03
29,41
11803.

26 000 HUF
70,27
76,47
Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával
11804.

3 800 HUF
10,27
11,18
Chernel István: Utazás Norvégia végvidékére Bp., 1893. Franklin ny. 449p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Félvászon kötésben
11805.

Chernel István: Utazás Norvégia végvidékére
Bp., 1893. Franklin ny. 449p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Félvászon kötésben

8 000 HUF
11
Harsányi István: Sárospataki kalauz Második javított és bővített kiadás. Sárospatak, 1928. Fisher ny. 150 l. 49 képpel. Kiadói, illusztrált, javított kartonálásban, körülvágatlan.
11806.

3 000 HUF
Boldizsár Iván: A gazdag parasztok országa. [H. é.n.] Franklin. 67p. 2. kiadás. Kiadói, színes, illusztrált (Mallász Gitta) papírborítóban.
11807.

2 600 HUF
7,03
7,65
KŐSZEGHY Elemér: Kassa műemlékei Budapest, 1939, Officina. Officina képeskönyvek. Illusztrált kiadói kartonkötésben. Sok képpel illusztrált kiadvány.
11808.

KŐSZEGHY Elemér: Kassa műemlékei
Budapest, 1939, Officina. Officina képeskönyvek. Illusztrált kiadói kartonkötésben. Sok képpel illusztrált kiadvány.

2 000 HUF
Sziklay János: Mit csinált a régi Balaton - egylet? Adatok a Balaton történetéhez. Veszprém, 1935, Fodor Ferenc könyvnyomdája. A gerincnél kicsit szakadt. Dedikált példány! Nagyon ritka!
11809.

10 000 HUF
27,03
29,41
1904 Mahler Gyula: Az idült szívbántalmak kezelése - Buziásfürdő és gyógyjavaslatai. Sok képpel. / Many illustrations 16p.
11810.

4 000 HUF
Cholnoky jenő: A Földközi Tenger és kijárói Nyolc képpel Bp. 1915. M. Adria Egy. 50 p. (Magyar Adria Könyvtár 5.) Kiadói illusztrált papírborítóban
11811.

Cholnoky jenő: A Földközi Tenger és kijárói
Nyolc képpel Bp. 1915. M. Adria Egy. 50 p. (Magyar Adria Könyvtár 5.) Kiadói illusztrált papírborítóban

3 000 HUF
Prinz Gyula: Harc a tengerért Bp. 1916. M. Adria Egy. 58 p. (Magyar Adria Könyvtár 10.) Kiadói illusztrált papírborítóban
11812.

3 000 HUF
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 21. köt.: Zemplén vármegye és Sátoraljaújhely rendezett tanácsú város. Bp., [1907], Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben, gerince három kis helyen szakadt, egyébként szép állapotban. / In ornated, painted linen binding, with a few small damages on the spine, otherwise in good condition.
11813.

Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 21. köt.: Zemplén vármegye és Sátoraljaújhely rendezett tanácsú város. Bp., [1907], Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben, gerince három kis helyen szakadt, egyébként szép állapotban. /

In ornated, painted linen binding, with a few small damages on the spine, otherwise in good condition.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF