https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 142

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
31786.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1976. "Borsodnádasd" stadion alakú, egyoldalas bronz emlékplakett (~79x120x21mm) T:AU,XF, patina
1
31787.

1976. "Borsodnádasd" stadion alakú, egyoldalas bronz emlékplakett (~79x120x21mm) T:AU,XF, patina

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
1979. "50 éves a magyar vitorlázó repülés - Farkashegy 1929-1979" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (61x99,5mm) T:AU
1
31788.

1979. "50 éves a magyar vitorlázó repülés - Farkashegy 1929-1979" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (61x99,5mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
 
1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" egyoldalas, részben festett bronz emlékérem (80mm) T:AU
1
31789.

1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" egyoldalas, részben festett bronz emlékérem (80mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1980 k. "PMSC (Pécsi Munkás SC) tömegsport" I. és III. helyért járó mázas kerámia díjérem gyártói jelzés nélkül, tokban (60mm) + 1960. "Egy napot Pécsért" egyoldalas aranyozott és ezüstözött emlékérem egy tokban (2xklf) (49mm) T:AU,VF
1
31790.

1980 k. "PMSC (Pécsi Munkás SC) tömegsport" I. és III. helyért járó mázas kerámia díjérem gyártói jelzés nélkül, tokban (60mm) + 1960. "Egy napot Pécsért" egyoldalas aranyozott és ezüstözött emlékérem egy tokban (2xklf) (49mm) T:AU,VF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-
1
31791.

1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1980. "Dunaújváros Arany Üst Nemzetközi Úszóverseny" egyoldalas, irizáló hatású bronz emlékérem, fa alapon, eredeti tokban (érem:107mm, fa alappal:123mm) T:AU
1
31792.

1980. "Dunaújváros Arany Üst Nemzetközi Úszóverseny" egyoldalas, irizáló hatású bronz emlékérem, fa alapon, eredeti tokban (érem:107mm, fa alappal:123mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
1980. "W.P. Madrid 1980" aranyozott fém vízilabda díjérem füllel (60mm) + NSZK 1986. "Jugend-Europameisterschaften 1986 / DSV - Berlin (West) - 21.-27. Juli 1986" bronz díjérem szalagon. Az 1986-os nyugat-berlini Junior Vízilabda Európa Bajnokságon az NSZK a Szovjetuniót győzte le a döntőben, a bronzérmet pedig a magyar válogatott szerezte meg. A csapatot akkor Szívós István olimpiai, világ- és Európa-bajnok magyar vízilabdázó vezette, a csapatban pedig olyan játékosok szerepeltek, mint Vincze Balázs, Tóth II. László, vagy Kósz Zoltán. A játékosok közül később többen is aranyérmeket nyertek mind a válogatottban, mind klubcsapataikban, többek közt az Olimpián, a Világkupán, az Európa Bajnokságon, illetve a Bajnokok Ligájában. (40mm) T:UNC
1
31793.

1980. "W.P. Madrid 1980" aranyozott fém vízilabda díjérem füllel (60mm) + NSZK 1986. "Jugend-Europameisterschaften 1986 / DSV - Berlin (West) - 21.-27. Juli 1986" bronz díjérem szalagon. Az 1986-os nyugat-berlini Junior Vízilabda Európa Bajnokságon az NSZK a Szovjetuniót győzte le a döntőben, a bronzérmet pedig a magyar válogatott szerezte meg. A csapatot akkor Szívós István olimpiai, világ- és Európa-bajnok magyar vízilabdázó vezette, a csapatban pedig olyan játékosok szerepeltek, mint Vincze Balázs, Tóth II. László, vagy Kósz Zoltán. A játékosok közül később többen is aranyérmeket nyertek mind a válogatottban, mind klubcsapataikban, többek közt az Olimpián, a Világkupán, az Európa Bajnokságon, illetve a Bajnokok Ligájában. (40mm) T:UNC

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
4
 
1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tóth Sándor (1933-2019) (42,5mm) T:AU
1
31794.

1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tóth Sándor (1933-2019) (42,5mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
 
1982. "COUPE FABIK - Nagykanizsa" egyoldalas öntött bronz vívóverseny emlékérem, hátoldalán gravírozással, dísztokban + 1981. emléklap, egy másik emlékérem adományozásáról (80mm) T:XF
1
31795.

1982. "COUPE FABIK - Nagykanizsa" egyoldalas öntött bronz vívóverseny emlékérem, hátoldalán gravírozással, dísztokban + 1981. emléklap, egy másik emlékérem adományozásáról (80mm) T:XF

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1983. "A Magyar Kézilabda Szövetség 50. évfordulójára" egyoldalas Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti lezárt műbőr tokban, meghívóval (118mm) T:UNC
1
31796.

1983. "A Magyar Kézilabda Szövetség 50. évfordulójára" egyoldalas Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti lezárt műbőr tokban, meghívóval (118mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1983. Magyar Kézilabda Szövetség "MKSZ 50 éves - Kézilabdázó utánpótlás nevelésért - Ifjúsági Bizottság '83" egyoldalas, részben műgyantás fém emlékplakett karton tokban (26x30mm) + 2009. "Női Junior Kézilabda Európa-bajnokság - Magyarország 2009. augusztus 14-23." kétoldalas bronz emlékérem kapszulában, tokban (42,5mm) T:AU,XF
1
31797.

1983. Magyar Kézilabda Szövetség "MKSZ 50 éves - Kézilabdázó utánpótlás nevelésért - Ifjúsági Bizottság '83" egyoldalas, részben műgyantás fém emlékplakett karton tokban (26x30mm) + 2009. "Női Junior Kézilabda Európa-bajnokság - Magyarország 2009. augusztus 14-23." kétoldalas bronz emlékérem kapszulában, tokban (42,5mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment