Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 142
3435243
31762
508
30000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1946. "50 év munkájáért a Magyar Testgyakorlók Körének, a Magyar Birkózó Szövetség 1946. márc. 24. " egyoldalas, fehérfém plakett (130mm) T:XF, patina, ütődés, hátoldalán karcok
30 000 HUF
3422767
31763
508
Numismatics
1946. "Magyar Evezős Szövetség " kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II " gravírozással (50mm) T:XF
3 000 HUF
3438035
31764
508
Numismatics
1948. "Bank Sport Központ 1948 - Alapítva 1912 " kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán a klub címerével és "1848 - 1948 TEKE II. " gravírozással. Szign.: MF (38mm) T:AU
2 000 HUF
3374490
31765
508
Numismatics
1948. "Magyar Evezős Szövetség " kétoldalas Zn díjérem "Sen. korm. nélk. négyes 1948 I. " gravírozással (49mm) T:XF
3388110
31766
508
Numismatics
10 000 HUF
3443946
31767
508
Numismatics
1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata " zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (rajta utólag ráragasztott "1956") T:AU NMK 506
6 000 HUF
3392504
31768
508
Numismatics
1949. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" aranyozott bronz jelvény, a zászlón Kossuth-címerrel + ~1950. "LMHK Előkészítő - Jó tanulással, sporttal a békéért " bronz jelvény T:AU
1 000 HUF
3437863
31769
508
2200
Numismatics
1949. "VIT Diákolimpia 1949 / Egységbe Ifjúság! Előre a tartós békéért! " kétoldalas, aranyozott Al emlékplakett (54x57mm) + DN "MAK 930 " kétoldalas, ezüstözött bronz kerékpározó díjérem (37x37mm) T:XF, aranyozás kopás
2 200 HUF
3132578
31770
508
Numismatics
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
1 000 HUF
3392529
31771
508
Numismatics
1950 k. "Olimpia" részben festett bronz jelvény, hátoldalán "Vincze D" szignóval (2db) T:AU,XF
1 800 HUF
3438223
31772
508
Numismatics
1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - NB II CSB. II 195 0" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (50mm) T:VF, patina, peremhiba, ezüstözés kopás
2 000 HUF
3438440
31773
508
Numismatics
1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4. " kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (65mm) T:XF
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house