Printed Materials

Number of items: 325

1972 Új forrás Komárom megyei antológia 1-3. kötet, gazdag képanyaggal.
18096.

600 HUF
1,63
1,88

1972-1973 Szabad Föld falinaptára, 2 db, hajtva, az egyik kissé sérült, 41,5x59 cm
18097.

2 000 HUF

1974 Australian Aboriginals, angol nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált mappa
18098.

1 000 HUF

1974 Békés, Körös Gyöngye étterem étlap, hajtva, kis lapszéli sérülésekkel
18099.

2 400 HUF

Kanadai Magyarság 1977 május 28-i száma Szeleczky Zita színésznő részére
18100.

2 000 HUF

1978 Entomology, Checklist of Publications, rovartani kiadványok jegyzéke, angol nyelven, 75 p. + Rovarokat, lepkéket ábrázoló régi színes illusztráció, lapszéli sérülésekkel, 33x42 cm
18101.

1 200 HUF

1979 Hermann Obert űrutazási kongresszus számozott emléklap / Astronautical congress numbered commemorative sheet.
18102.

2 400 HUF

1979 Mercedes 123 személyautó szervizkönyv, 178p, papírkötés, kis kopással, gyűrődéssel.
18103.

4 600 HUF
12,47
14,38

1979 II. János Pál pápa megválasztásáról tudósító Newsweek magazin.
18104.

2 400 HUF

cca 1980 Robi-55 univerzális kerti kisgép üzemeltetési dokumentációja, papírkötés, ázott, 87p
18105.

800 HUF

1980 Evezés. XIII. évf. 3. szám. A magyar evezős szövetség lapja. Szerkesztette Dr. Kántor Loránd. Foltokkal.
18106.

700 HUF
1,90
2,19

cca 1980 AKA Electric német (NDK) elektronikai készülékeket gyártó cég ajándék albuma, 45 db feliratozott fekete-fehér fotó (Wartburg autók, Türingia nevezetességei, stb.), 18x13 cm méretben, kiadói egészvászon mappában.
18107.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF