Printed Materials

Number of items: 325

1937 Nyugat XXX. évf. 1. szám, 1937. január, szerk.: Babits Mihály, Gellért Oszkár. Benne: Török Sophie: Hol az én életem (Kaffka Margit emlékezete), Weöres Sándor: Dávid tánca és egyéb írások. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, (8)+89+(3) p.
17994.

2 000 HUF

1937 Bp., Jelentés a Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége 1936. évi működéséről, hátsó borítólap hiányzik, 75p
17995.

1 200 HUF

1937 L'Illustration L'Automobile, Le tourisme a l'exposition. Francia nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, többek közt André Steiner (1901-1978) magyar származású francia fényképész fotóival. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, néhány kevés lap sérült.
17996.

2 000 HUF

1937 Bp., szirmabessenyői, cserneki és tarkeői gróf Szirmay Sándor (1865-1937) cs. és kir. kamarás, a volt cs. és kir. 4. huszárezred őrnagya, a felsőház tagja, Pest vármegye törvényhatóságának tagja halotti értesítője, 22,5x30 cm
17997.

3 000 HUF

1937-1943 A Képes Vasárnap 5 db száma, vegyes állapotban
17998.

2 000 HUF

1938-1941 Nagyothalló, a Magyar Nagyothallok Országos Egyesületének Közlönye 10 db száma (1938. január-február, 1941. február-augusztus, november-decemberi számok), kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban
17999.

2 000 HUF

1938-1943 Gyál, Békésmegyei Takarékpénztári Egyesület zárszámadásai, 75., 77-80. üzleti évek.
18000.

3 000 HUF

1939 A Brassói Lapok XLV. évfolyamának 27. száma
18001.

2 000 HUF

1939 A Turisták Lapja 51. évfolyamának 3. száma, kiadja: a Magyar Turista Egyesület
18002.

2 000 HUF

1939/40 Pozsonyi Diák I. évf. 2. sz. és 3-4. sz., kiadja az Arany János és Móricz Zsigmond önképzőkör. (Kézirat gyanánt.) Tűzött papírkötés, kis sérülésekkel, foltokkal, 14 p., 28 p.
18003.

3 000 HUF

Tanári zsebkönyv 1939-1940 tanévre. Firkákkal.
18004.

1 400 HUF

18006.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF