Maps Number of items: 144
3422521
17651
508
Maps
Párizs műemlékei térkép. Tous les Monuments de Paris. Egészvászon kötésben
2 600 HUF
3422441
17652
508
Maps
1932 Magyarország Autóval járható utai. Autótérkép, Vászonra kasírozva. 100x80 cm
6 000 HUF
3422477
17653
508
Maps
1942 M. kir. Államvasutak hálózatának térképe és autóbuszok MÁVAUT kétoldalas térkép 58x34 cm
3 600 HUF
3422139
17654
508
Maps
1943 Polgári iskolai atlasz. Teljesen átdolgozott kiadás. Szerk.: Cholnoky Jenő, Erődi Kálmán, Geszti Lajos, Karl János, Kéz Andor, Pécsi Albert, Prochaska Ferenc. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés,
2 400 HUF
3422457
17655
508
Maps
cca 1940 Budapest és környéke, összeáll. és rajzolta: Valentiny Károly, 1 : 25.000, (rajta Budapest belterülete, 1 : 10.000), nagy méretű térkép, Bp., Gergely R. Könyvkereskedés kiadása (Közlekedési-ny.) 93,5x124 cm
5 000 HUF
3443752
17656
508
Maps
Vegyes szocreál térkép és atlasz tétel benne városi térképek, stb
4 000 HUF
3443757
17657
508
Maps
cca 1930 Két iskolai atlasz, Kogutowitz és Barthos történelmi atlaszok, egyikben firkákkal
1 400 HUF
3443581
17658
508
Maps
1880 Hátsek Ignác (1827-1902): Varasd megye közigazgatási térképe, 1:500.000, Bp., Rautmann Frigyes, (Posner Károly Lajos-ny.), sarokhiánnyal, 30×22 cm
2 000 HUF
3435585
17659
508
Maps
20 db vegyes magyar turistatérkép: A Duna vízisport-térképe Esztergomtól Dunaújvárosig; Balaton; Soproni-hegység; A Szent Bernát Arborétum információs térképe; stb.
1 000 HUF
3436617
17660
508
Maps
cca 1910-1915 Krassó-Szörény vármegye térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., lapszéli sérülésekkel, 44,5x29,5 cm
2 000 HUF
3436611
17661
508
Maps
cca 1915-1920 Budapest és Kecskemét környékének katonai térképe, 1 : 200.000, kissé viseltes állapotban, feltekerve, 64,5x46 cm
2 400 HUF
3436833
17662
508
Maps
1939 Karte des europäischen Rußland Nr. 32, Kirowo (Jelissawetgrad) / Kirovohrad (korábban Jeliszavethrad, ma Kropivnickij, Ukrajna) térképe, 1 : 300.000, nagyméretű térkép, kisebb foltokkal, sérülésekkel, ragasztott, 81x114 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house