Engravings Number of items: 65
3053448
16362
508
Engravings
16 000 HUF
3356410
16363
508
Engravings
Girolamo Carattoni (1749 k.-1809 k.): XV. és XVI. sz. érmék (numizmatikai témájú ábrázolás). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Bal felső sarkában sérült. 28,5x19,5 cm
2 000 HUF
3356219
16364
508
Engravings
Giuseppe Benedetti (1707-1782): Jelenet, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Hajtásnyommal. Lap széle sérült. 42x31 cm
2 000 HUF
3355387
16365
508
Engravings
Marastoni Jakab vagy József, Olgyai Viktor kiadása: Búcsú. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, lapszéli ázásnyommal, 12×15 cm
1 400 HUF
3335103
16366
508
Engravings
Josef Bergler (1753-1829): Jelenet, 1802. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, törésnyommal, 30x39 cm. Üvegezett fakeretben.
6 000 HUF
3335088
16367
508
Engravings
Hajek jelzéssel: Jelenet Szent Ivánnal. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x37,5 cm. Üvegezett fakeretben.
5 000 HUF
3004514
16368
508
Engravings
5 000 HUF
3004513
16369
508
3400
Engravings
3 400 HUF
2651561
16370
508
Engravings
1 200 HUF
3290967
16371
508
28000
Engravings
cca 1850-1880 29 db Földközi tengeri vonatkozású Aulaire, Artaria litográfia, városképek, térképek, 40x32 cm ig
28 000 HUF
3267347
16372
508
300
Engravings
cca 1900 'Cápa' és 'Borjúfókák', litográfiák, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny.,a széleken a képet nem érintő sérülésekkel és hiányokkal, 13x20 cm
3222497
16373
508
Engravings
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house