https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Engravings

Number of items: 65

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1840 A Hentzi emlék Budán Rohbock acélmetszet üvegezett keretben 17x11 cm
1
16338.

cca 1840 A Hentzi emlék Budán Rohbock acélmetszet üvegezett keretben 17x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1836 A brzozowi ( Stara Wieś ? wieś w Polsce, w gminie Brzozów, )kegytemplom oltára Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
1
16339.

1836 A brzozowi ( Stara Wieś ? wieś w Polsce, w gminie Brzozów, )kegytemplom oltára Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
10 db olasz és afrikai helyszíneket ábrázoló acélmetszet (köztük Albert Henry Payne munkái), változó állapotban, részben foltos, lapméret: 14x17 cm és 18,5x27 cm között
1
16340.

10 db olasz és afrikai helyszíneket ábrázoló acélmetszet (köztük Albert Henry Payne munkái), változó állapotban, részben foltos, lapméret: 14x17 cm és 18,5x27 cm között

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
I. Géza magyar király, litográfia, papír, paszpartuban, fóliázva, 19x12 cm, teljes méret: 31,5x25,5 cm
1
16341.

I. Géza magyar király, litográfia, papír, paszpartuban, fóliázva, 19x12 cm, teljes méret: 31,5x25,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1860 Fiume a magyar tengerpart fővárosa. Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Lapméret. 16x34 cm
1
16342.

cca 1860 Fiume a magyar tengerpart fővárosa. Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Lapméret. 16x34 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1867 A Magyar Északi Vasút Indóházának (Józsefvárosi pályaudvar) első ábrázolása . Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Paszpartuban 19x16 cm
1
16343.

1867 A Magyar Északi Vasút Indóházának (Józsefvárosi pályaudvar) első ábrázolása . Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Paszpartuban 19x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Number of bids:
0
 
Georg Philipp Rugendas (1701?1774): Csatajelenet. Rézmetszet ca 1750. 52x42 cm. Paszpartuban
1
16344.

Georg Philipp Rugendas (1701?1774): Csatajelenet. Rézmetszet ca 1750. 52x42 cm. Paszpartuban

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes különféle metszet tétel, 11 db, közte foltos, sérült, rossz állapotban, 24x33 cm.
1
16345.

Vegyes különféle metszet tétel, 11 db, közte foltos, sérült, rossz állapotban, 24x33 cm.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880-1890 A Magyar bazár divatképe. Színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos, apró sérülésekkel. 33×23,5 cm
1
16346.

cca 1880-1890 A Magyar bazár divatképe. Színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos, apró sérülésekkel. 33×23,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Péter. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
1
16347.

Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Péter. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Pál. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
1
16348.

Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Pál. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Jakab. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
1
16349.

Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Jakab. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment