https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Engravings Number of items: 65
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3041023
16338
508
0
4000
Engravings
Artworks & Paper
1
cca 1840 A Hentzi emlék Budán Rohbock acélmetszet üvegezett keretben 17x11 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3422586
16339
508
0
4000
Engravings
Artworks & Paper
1
1836 A brzozowi ( Stara Wieś ? wieś w Polsce, w gminie Brzozów , )kegytemplom oltára Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3420689
16340
508
0
2400
Engravings
Artworks & Paper
1
10 db olasz és afrikai helyszíneket ábrázoló acélmetszet (köztük Albert Henry Payne munkái), változó állapotban, részben foltos, lapméret: 14x17 cm és 18,5x27 cm között
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3425322
16341
508
0
1600
Engravings
Artworks & Paper
1
I. Géza magyar király, litográfia, papír, paszpartuban, fóliázva, 19x12 cm, teljes méret: 31,5x25,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3394414
16342
508
0
4000
Engravings
Artworks & Paper
1
cca 1860 Fiume a magyar tengerpart fővárosa. Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Lapméret. 16x34 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3394424
16343
508
0
8500
Engravings
Artworks & Paper
1
1867 A Magyar Északi Vasút Indóházának (Józsefvárosi pályaudvar) első ábrázolása . Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Paszpartuban 19x16 cm
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
3394442
16344
508
0
60000
Engravings
Artworks & Paper
1
Georg Philipp Rugendas (1701?1774): Csatajelenet. Rézmetszet ca 1750. 52x42 cm. Paszpartuban
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
3394205
16345
508
0
2400
Engravings
Artworks & Paper
1
Vegyes különféle metszet tétel, 11 db, közte foltos, sérült, rossz állapotban, 24x33 cm.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3380667
16346
508
0
2800
Engravings
Artworks & Paper
1
cca 1880-1890 A Magyar bazár divatképe. Színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos, apró sérülésekkel. 33×23,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3368491
16347
508
0
1600
Engravings
Artworks & Paper
1
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Péter. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3368494
16348
508
0
1600
Engravings
Artworks & Paper
1
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Pál. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3368496
16349
508
0
1600
Engravings
Artworks & Paper
1
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Jakab. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment