Number of items: 487

Drasche őzgida. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
12664.

2 000 HUF

Kalocsai Porcelán 2 darab hamuzó + gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12666.

2 200 HUF
5,96
6,88

Aquincum népi ruhás legény. Jelzett, minimális kopással, m: 15,5 cm
12667.

2 000 HUF

Drasche bölcs bagoly. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7 cm
12668.

2 000 HUF

Wallendorf kobaltkék mintás fedeles edény, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12669.

2 000 HUF

Reosenthal Ilovszky János bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 10x7 cm
12670.

3 000 HUF

Wedgwood Ethuria tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
12671.

1 600 HUF

Alföldi kékpöttyös kancsó + Zsolnay kékpöttyös bögre, jelzett, m: 20 cm
12672.

2 000 HUF

Alföldi utasellátó tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12673.

2 000 HUF

W&A Bertram gyermekpár figura, jelzett, hibátlan, 10x13 cm
12674.

3 000 HUF

cca 1905-1915 Meissen "Hentschelkind" macskát puszilgató gyermek figura, terv: Konrad Hentschel, kézzel festett, jelzett, macska lábai sérültek, m: 12 cm
12675.

3 000 HUF
16

MZ Austria rovarmintás ékszeres doboz, jelzett, kopással, 8x6,5 cm
12676.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF