Number of items: 487

Schaubach Kunst sárkánymintás váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
12651.

3 000 HUF

Humoros figurális persely, lepattanással, m: 9,5 cm
12652.

2 400 HUF

4 darab kis váza, jelzett, kopással, m: 7,5 cm
12653.

2 600 HUF
7,05

Bavaria retro reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 20 cm alatt
12654.

2 600 HUF
7,05

Mongol porcelán figura, hibátlan, m: 13 cm
12655.

3 000 HUF

Láng Mihály Budapest egybecsésze, jelzett, lepattanással, d: 13 cm
12656.

2 000 HUF

Drasche virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12657.

3 200 HUF
8,67
10,00

2 darab porcelán kutya figura, egyik kézzel festett, h: 7-8 cm
12658.

2 600 HUF
7,05

Aquincum cipő, jelzett, kis kopással, 11x6 cm
12659.

2 000 HUF

cca 1900 Gruss aus Teplitz-Schönau Kurplatz emlékcsésze, kopással, m: 9 cm
12660.

3 000 HUF

Epiag Hüttl Tivadar porcelán kanna, sérült csőrrel, 23x13 cm
12661.

2 000 HUF

12663.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF