https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 533
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3383160
16577
506
0
3600
Photo
Artworks & Paper
1
Makk Károly (1925-2017) filmrendező, forgatókönyvíró, színész régi fotográfiák között. Fotó, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 17,5x10 cm, keret: 28,5x21 cm
Starting price:
3 600 HUF
3352889
16578
506
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
Székely Aladár (1870-1940) budapesti fényképész és fotóművész felvétele Ady Endréről, fotó, jelzés nélkül, sérült, 22×17 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3395337
16579
506
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
Dr. Rutich Jenő (1889-1938) és dr. Figyér László (1893-19?) orvosok fotói kartonon 7x9 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3350055
16580
506
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1890 Egyiptom, Felsőőri Zarka Elemér földbirtokos és lánya Zarka Lenke fotója, keményhátú fotó sérüléssel, 21×28 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3371658
16581
506
0
4200
Photo
Artworks & Paper
1
1933 Sajó Sándor, született Heringer (1868-1933 költő, tanár, drámaíró, tankerületi királyi főigazgató, az MTA levelező tagja temetése 3 db fotó 24x18 cm Albumlapon
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
3257654
16582
506
0
12000
Photo
Artworks & Paper
1
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3256334
16583
506
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3260695
16584
506
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
Ecker Lili (1905-1961) Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1764503
16585
506
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
1930 Szent Imre év Aloisio Sincero pápai legátus a Bazilikánál Budapesten. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3385864
16586
506
0
30000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1960-1968 Gulácsi Sándor labdarúgó edző fotóhagyatéka, a végén ismert labdarúgókkal is, Dálnoki, Puskás Öcsi...stb. De benne képeslapok, újságkivágások, meghívók, oklevelek ...stb. Spirálfűzött füzetbe ragasztva, változó állapotban, foltos borítóval, 38 sztl. lev.
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3417341
16587
506
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
1996 Egerszegi Krisztina, Kovács Koko István és a magyar olimpiai érmesek nagy méretű fotó kartonon. 42x28 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3351890
16588
506
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
1933 Budapest, őrségváltás a Budai Várban, a hátoldalon feliratozott fotó, egyik széle sérült, 6x7,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment