Photo

Number of items: 533

Makk Károly (1925-2017) filmrendező, forgatókönyvíró, színész régi fotográfiák között. Fotó, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 17,5x10 cm, keret: 28,5x21 cm
16577.

3 600 HUF
9,76
11,25

16578.

10 000 HUF

Dr. Rutich Jenő (1889-1938) és dr. Figyér László (1893-19?) orvosok fotói kartonon 7x9 cm
16579.

2 400 HUF

16580.

3 000 HUF

1933 Sajó Sándor, született Heringer (1868-1933 költő, tanár, drámaíró, tankerületi királyi főigazgató, az MTA levelező tagja temetése 3 db fotó 24x18 cm Albumlapon
16581.

4 200 HUF
11,38
13,13

16582.

12 000 HUF

16583.

2 000 HUF

16584.

2 000 HUF

1930 Szent Imre év Aloisio Sincero pápai legátus a Bazilikánál Budapesten. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
16585.

2 000 HUF

cca 1960-1968 Gulácsi Sándor labdarúgó edző fotóhagyatéka, a végén ismert labdarúgókkal is, Dálnoki, Puskás Öcsi...stb. De benne képeslapok, újságkivágások, meghívók, oklevelek ...stb. Spirálfűzött füzetbe ragasztva, változó állapotban, foltos borítóval, 38 sztl. lev.
16586.

30 000 HUF
81,30
93,75

1996 Egerszegi Krisztina, Kovács Koko István és a magyar olimpiai érmesek nagy méretű fotó kartonon. 42x28 cm
16587.

4 000 HUF

1933 Budapest, őrségváltás a Budai Várban, a hátoldalon feliratozott fotó, egyik széle sérült, 6x7,5 cm
16588.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF