Number of items: 432

Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Irodalmi karrikaturák. Dezső Alajos és Major Henrik karrikatúráival. Modern Könyvtár 108-112. Bp., [1912.], Athenaeum, 191 p. 2. kiadás. Átkötött modern félvászon kötés, a címlap felső részén hiánnyal, javított címlappal.
21699.

2 400 HUF

21700.

2 400 HUF

Márai Sándor: Csutora. (Kutya-regény.) Székely-Kovács Olga rajzaival. (Bp.), é.n. (cca 1926-1930), Kazinczy, 246+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült címlappal.
21701.

2 400 HUF

Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső kísérő tanulmányával. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó - Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kartontokban.
21702.

2 400 HUF

21703.

1 800 HUF

Kner Izidor: Eszmék és viaskodások. Gyoma, 1906., Kner Izidor, 8+408 p. Kiadói szecessziós aranyozott,festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
21704.

2 400 HUF

Hegedüs Géza: Aktuális Aiszkhülosz. A szerző, Hegedüs Géza (1912-1999) író, költő, műfordító által DEDIKÁLT példány! Aiszkhülosz két világa a vagy a drámatörténet kezdete. Bp., 1995, Trezor Kiadó, 135 p. Kiadói papírkötés.
21705.

2 200 HUF
5,96
6,88

Petőfi Sándor: János vitéz. 1845, Vahot Imre. REPRINT! Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
21706.

2 200 HUF
5,96
6,88

Lezsák Sándor: Társai elmentek megváltót nézni. Összegyűjtött versek. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
21707.

2 200 HUF
5,96
6,88

21708.

2 200 HUF
5,96
6,88

Géraldy, Paul: Te meg én. Fordította Kosztolányi Dezső. 1986, Helikon. Kiadói bársony kötés, szép állapotban
21709.

2 000 HUF

Wass Albert könyvek, Hagyaték. Örökségünk. Bp.,é.n., Trikolor Kft. 313p. Kiadói papírkötés.
21710.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF