Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 45

Dorognyevszkaja: A növények földrajzi elterjedésének és anyagcseréjének összefüggése. 500 pld. Bp., 1953, Akadémiai. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20407.

2 000 HUF

Rápóti Jenő - Romvári Vilmos: Gyógyító növények. Bp., 1966, Medicina. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20408.

2 000 HUF

"Vadat és halat, s mi jó falat..." Magyar ízek 1. rész és 2. rész, 2 db CD eredeti tokjában
20409.

2 000 HUF

Szőlő és bor a kisgrafikákon (ex librisek és alkalmi grafikák). Kiállítási katalógus. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20410.

2 000 HUF

Rombay Dezső (István gazda): Gazdák könyve. Mezőgazdaság, állat-, baromfi- és selyemtenyésztés, méhes, gyümölcs- és konyhakertészet, szőlőmívelés, borkészítés, erdő, gazdasági építkezés, a gazdálkodás rendje, számvitel, földmérés, adó, egyletek, szövetkezetek, hasznos tudnivalók. Földmívelők, néptanítók és földmívelést tanulók részére. Bp., 1906. Franklin, VIII+335+1 p. 2., javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, viseltes állapotban.
20411.

2 000 HUF
9

Szekula Teréz: Szegedi új szakácskönyv. Szeged, 1905, Endrényi Lajos kiadása, szétesett kartonált papírkötés.
20412.

2 000 HUF

Baji Béla: Permakultúra és önellátó biogazdálkodás. Biri, 2013, Első Lánchíd Bt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20413.

9 000 HUF
24,39
28,13

Lu Jü: Teáskönyv. A teázás szent könyve a nyolcadik századi Kínából. Bp., 2005, Terebess. Kiadói kartonált papírkötés.
20414.

5 500 HUF
14,91
17,19

Dr. Ilse-Maria Fahrnow - Jürgen Fahrnow: Az öt elemen alapuló táplálkozás. A hagyományos kínai orvosláson alapuló életmód és konyhaművészet. Bp., 2007, M-érték Kiadó Kft. Kiadói papírkötésben.
20415.

3 000 HUF

Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1955.,Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, 699p.
20416.

5 000 HUF

Tóth Imre: Díszfák és díszcserjék. Bp., 1969, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20417.

4 000 HUF

Villamos sütés-főzés és a polgári konyha étel-leírásainak kisebb gyűjteménye. A szerkesztésben közreműködtek Budapest székesfőváros Elektromos Művei Villamos Bemutató Konyhájának előadói. Budapest, [1939]. Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége (Globus Nyomdai Műintézet Rt.) 74 + [8] p. Egyetlen kiadás. A Fejes Gyula grafikusművész szövegközti rajzaival gazdagon illusztrált gasztronómiai munka beavat az 1930-as években elterjedő elektromos konyhai eszközök (főzőlap, villanytűzhely, hirtelenforraló, hűtőgép) használatába, majd receptgyűjteményt közöl. A lapszéleken enyhe foltosság. Horváth 1941. Enyhén sérült gerincű, Fejes Gyula színes rajzával illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó példány.
20418.

Villamos sütés-főzés és a polgári konyha étel-leírásainak kisebb gyűjteménye. A szerkesztésben közreműködtek Budapest székesfőváros Elektromos Művei Villamos Bemutató Konyhájának előadói.
Budapest, [1939]. Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége (Globus Nyomdai Műintézet Rt.) 74 + [8] p. Egyetlen kiadás.
A Fejes Gyula grafikusművész szövegközti rajzaival gazdagon illusztrált gasztronómiai munka beavat az 1930-as években elterjedő elektromos konyhai eszközök (főzőlap, villanytűzhely, hirtelenforraló, hűtőgép) használatába, majd receptgyűjteményt közöl.
A lapszéleken enyhe foltosság.
Horváth 1941.
Enyhén sérült gerincű, Fejes Gyula színes rajzával illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó példány.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF