Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 45
3431236
20407
506
Books: Gastronomy and Gardening
Dorognyevszkaja: A növények földrajzi elterjedésének és anyagcseréjének összefüggése. 500 pld. Bp., 1953, Akadémiai. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
3431253
20408
506
Rápóti Jenő - Romvári Vilmos: Gyógyító növények. Bp., 1966, Medicina. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3433830
20409
506
"Vadat és halat, s mi jó falat..." Magyar ízek 1. rész és 2. rész, 2 db CD eredeti tokjában
2 000 HUF
3430818
20410
506
Szőlő és bor a kisgrafikákon (ex librisek és alkalmi grafikák). Kiállítási katalógus. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3433677
20411
506
Rombay Dezső (István gazda): Gazdák könyve. Mezőgazdaság, állat-, baromfi- és selyemtenyésztés, méhes, gyümölcs- és konyhakertészet, szőlőmívelés, borkészítés, erdő, gazdasági építkezés, a gazdálkodás rendje, számvitel, földmérés, adó, egyletek, szövetkezetek, hasznos tudnivalók. Földmívelők, néptanítók és földmívelést tanulók részére. Bp., 1906. Franklin, VIII+335+1 p. 2., javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, viseltes állapotban.
2 000 HUF
3431144
20412
506
Szekula Teréz: Szegedi új szakácskönyv. Szeged, 1905, Endrényi Lajos kiadása, szétesett kartonált papírkötés.
2 000 HUF
3396545
20413
506
Baji Béla: Permakultúra és önellátó biogazdálkodás. Biri, 2013, Első Lánchíd Bt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
9 000 HUF
3412991
20414
506
5500
Lu Jü: Teáskönyv. A teázás szent könyve a nyolcadik századi Kínából. Bp., 2005, Terebess. Kiadói kartonált papírkötés.
5 500 HUF
3335749
20415
506
Dr. Ilse-Maria Fahrnow - Jürgen Fahrnow: Az öt elemen alapuló táplálkozás. A hagyományos kínai orvosláson alapuló életmód és konyhaművészet. Bp., 2007, M-érték Kiadó Kft. Kiadói papírkötésben.
3 000 HUF
3418109
20416
506
Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1955.,Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, 699p.
5 000 HUF
3417636
20417
506
Tóth Imre: Díszfák és díszcserjék. Bp., 1969, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
4 000 HUF
3416386
20418
506
Villamos sütés-főzés és a polgári konyha étel-leírásainak kisebb gyűjteménye. A szerkesztésben közreműködtek Budapest székesfőváros Elektromos Művei Villamos Bemutató Konyhájának előadói. Budapest, [1939]. Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége (Globus Nyomdai Műintézet Rt.) 74 + [8] p. Egyetlen kiadás. A Fejes Gyula grafikusművész szövegközti rajzaival gazdagon illusztrált gasztronómiai munka beavat az 1930-as években elterjedő elektromos konyhai eszközök (főzőlap, villanytűzhely, hirtelenforraló, hűtőgép) használatába, majd receptgyűjteményt közöl. A lapszéleken enyhe foltosság. Horváth 1941. Enyhén sérült gerincű, Fejes Gyula színes rajzával illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó példány.
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house