https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 479

Auction is over! Item soon called at the auction hall
"Júniusi hetek". Magyar mesterművek kiállítása 1936. június 6-30-a között. [Budapest], 1936. Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. 1 t. (címkép) + [20] p. + 16 t. Egyetlen kiadás. A XIX. és XX. századi magyar festőművészek műveiből nyílt festészeti tárlatot Petrovics Elek művészettörténész rendezte, kötetünk előszavát is ő írta. Az első borítófedélen régi tulajdonosi bejegyzés, a hátsón ismeretlen kéztől való rajzvázlat. Zsinórral fűzött, színes, illusztrált kiadói borítóban, jó példány.
1
20234.

"Júniusi hetek". Magyar mesterművek kiállítása 1936. június 6-30-a között.
[Budapest], 1936. Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. 1 t. (címkép) + [20] p. + 16 t. Egyetlen kiadás.
A XIX. és XX. századi magyar festőművészek műveiből nyílt festészeti tárlatot Petrovics Elek művészettörténész rendezte, kötetünk előszavát is ő írta.
Az első borítófedélen régi tulajdonosi bejegyzés, a hátsón ismeretlen kéztől való rajzvázlat.
Zsinórral fűzött, színes, illusztrált kiadói borítóban, jó példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Kocsis Imre: Rajzok és emlékek - 1956. Kocsis Imre (1940-2015) által Tölg-Molnár Zoltán (1944-2024) Munkácsy Mihály-díjas festőművésznek DEDIKÁLT! Makó, 2006, Makó Város Önkormányzata és Képviselő Testülete. Fekete-fehér illusztrációkkal, Kocsis Imre (1940-2015) műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
1
20235.

Kocsis Imre: Rajzok és emlékek - 1956. Kocsis Imre (1940-2015) által Tölg-Molnár Zoltán (1944-2024) Munkácsy Mihály-díjas festőművésznek DEDIKÁLT! Makó, 2006, Makó Város Önkormányzata és Képviselő Testülete. Fekete-fehér illusztrációkkal, Kocsis Imre (1940-2015) műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
Raoul Sorban: O viata de artist intre Munchen si Maramures. [Raoul Sorban: Egy művész élete München és Máramaros között.] Bukarest, 1986, Editura Meridiane, egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, román nyelven, sérült gerinccel.
1
20236.

Raoul Sorban: O viata de artist intre Munchen si Maramures. [Raoul Sorban: Egy művész élete München és Máramaros között.] Bukarest, 1986, Editura Meridiane, egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, román nyelven, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
4 db művészeti katalógus - könyv: Józsa Lajos, Kulimár János: Soltész Albert, Magyar kézművesség 2013., Szervitiusz Jenő.
1
20237.

4 db művészeti katalógus - könyv: Józsa Lajos, Kulimár János: Soltész Albert, Magyar kézművesség 2013., Szervitiusz Jenő.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
F. Schottmüller: Donatello Ein Beitrag zum Verständnis Seiner Künstlerischen Tat (Mit 62 Abbildungen). München, 1904, Verlagsanstalt F. Bruckmann A.-G. 139p+46 t. Alphons Bruckmann-ny, München. Német nyelvű. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. (R. Oldenbourg Buchbinderei München). Díszített, vaknyomott borító.
1
20238.

F. Schottmüller: Donatello Ein Beitrag zum Verständnis Seiner Künstlerischen Tat (Mit 62 Abbildungen). München, 1904, Verlagsanstalt F. Bruckmann A.-G. 139p+46 t. Alphons Bruckmann-ny, München. Német nyelvű. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. (R. Oldenbourg Buchbinderei München). Díszített, vaknyomott borító.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Architekturbezogene Kunst in Deutschland. Dortmund, én., Junior Galerie. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20239.

Architekturbezogene Kunst in Deutschland. Dortmund, én., Junior Galerie. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Lóska Lajos: Badacsonyi Sándor. H.n., 1987, Nógrád megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Badacsonyi Sándor munkáival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
1
20240.

Lóska Lajos: Badacsonyi Sándor. H.n., 1987, Nógrád megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Badacsonyi Sándor munkáival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Martin Gábor: Álometűdök. Fotográfiák és versek a szerelemről, az életről. A szerző, Martin Gábor (1953-) fotóművész által ALÁÍRT példány. Békéscsaba,[2005.], Hungária Plusz Kft-ny. Gazdag művészi fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20241.

Martin Gábor: Álometűdök. Fotográfiák és versek a szerelemről, az életről. A szerző, Martin Gábor (1953-) fotóművész által ALÁÍRT példány. Békéscsaba,[2005.], Hungária Plusz Kft-ny. Gazdag művészi fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
3 db képzőművészeti katalógus: Novotny Tihamér (szerk.): Lovász Erzsébet. H.n., 1996, k.n.. Lovász Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés. + Elekes Károly. Made in Hungary. Bartók 32 Galéria. H.n., é.n. (1996?), k.n. 3 sztl. oldal. Kiadói papírborítóban. + 6 Hungarian artists in Holland. Csaba György Borgó, Károly Elekes, György Jovián, Sándor Krizbai, László József Molnár, Gábor Véssey. H.n., é.n. (1990 k.), k.n. Kiadói papírborítóban.
1
20242.

3 db képzőművészeti katalógus: Novotny Tihamér (szerk.): Lovász Erzsébet. H.n., 1996, k.n.. Lovász Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés. + Elekes Károly. Made in Hungary. Bartók 32 Galéria. H.n., é.n. (1996?), k.n. 3 sztl. oldal. Kiadói papírborítóban. + 6 Hungarian artists in Holland. Csaba György Borgó, Károly Elekes, György Jovián, Sándor Krizbai, László József Molnár, Gábor Véssey. H.n., é.n. (1990 k.), k.n. Kiadói papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1
20243.

Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára iparosok és iskolák számára. Összeáll.: vitéz Spolarich László. Ipari szakkönyvár. 39-41. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 245 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
20244.

Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára iparosok és iskolák számára. Összeáll.: vitéz Spolarich László. Ipari szakkönyvár. 39-41. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 245 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
2 db Kerényi Jenő (1908-1975) katalógus: Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival és a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált.. Bp.-Sopron, 2006, Körmendi Galéria. 15+1 p.Kiadói papírkötés. + Hann Ferenc (szerk.): Kerényi Múzeum (Kerényi Jenő). H.n., 1978, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20245.

2 db Kerényi Jenő (1908-1975) katalógus: Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival és a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált.. Bp.-Sopron, 2006, Körmendi Galéria. 15+1 p.Kiadói papírkötés. + Hann Ferenc (szerk.): Kerényi Múzeum (Kerényi Jenő). H.n., 1978, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment