Number of items: 394
3418962
12324
504
Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
4 000 HUF
3421033
12325
504
Zsolnay 6 darabos tollazott mélytányér szett, jelzett, kopással, d: 24 cm
5 000 HUF
3419052
12326
504
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
5 000 HUF
3419050
12327
504
3800
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 8x8 cm
3 800 HUF
3422801
12328
504
5500
Zsolnay japán mintás 6 darab csésze, jelzett, egyiken lepattanással, d: 8,5 cm, m: 6 cm
5 500 HUF
3419827
12329
504
Zsolnay teás kanna és cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal
5 000 HUF
3421670
12330
504
4200
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm
4 200 HUF
3421667
12331
504
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, kopással, m: 25,5 cm
5 000 HUF
3421665
12332
504
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
5 000 HUF
3423246
12333
504
3 darab porcelán kegytárgy, közte Zsolnay szenteltvíztartó, kis repedéssel.
5 000 HUF
3406119
12334
504
Zsolnay búzavirág mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, 7,5x7,5 cm
4 000 HUF
3407012
12335
504
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m