Number of items: 394

Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12324.

4 000 HUF

Zsolnay 6 darabos tollazott mélytányér szett, jelzett, kopással, d: 24 cm
12325.

5 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
12326.

5 000 HUF
9

Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 8x8 cm
12327.

3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay japán mintás 6 darab csésze, jelzett, egyiken lepattanással, d: 8,5 cm, m: 6 cm
12328.

5 500 HUF
14,91
17,19

Zsolnay teás kanna és cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal
12329.

5 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm
12330.

4 200 HUF
11,38
13,13

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, kopással, m: 25,5 cm
12331.

5 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12332.

5 000 HUF

3 darab porcelán kegytárgy, közte Zsolnay szenteltvíztartó, kis repedéssel.
12333.

5 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, 7,5x7,5 cm
12334.

4 000 HUF

Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm
12335.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF