Number of items: 394
3093829
12449
504
7 000 HUF
3320038
12450
504
6500
6 500 HUF
3371749
12451
504
1932 Gránit Győri Tűzoltó Kulacs, Magy. Tűzoltó Szöv. Győri Nagygyűlése 1932 aug. 13-16. felirattal, m: 20 cm
9 000 HUF
3372354
12452
504
3200
Meissen hausmaler 2 darab kínálótál, kopással, jelzett, d: 33 cm, 38x26 cm
3 200 HUF
3425746
12453
504
6 darab lepkemintás porcelán gyűszű, fa tartóban, 16x8 cm
4 000 HUF
3425731
12454
504
Maygar trikolor festésű emlékváza, jelzett, sérüléssel, m: 11,5 cm
3 600 HUF
3425740
12455
504
Art deco táncosnő figura. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
4 000 HUF
3425844
12456
504
Hüttl Tivadar királyi szállítói címkével kínáló, jelzett, 24x24 cm
3 000 HUF
3425758
12457
504
12 darab klf retro és régi bögre, emlékbögre, tejfölös bögre komatál, közte sérült.
5 000 HUF
3420401
12458
504
5500
Plasztikus lovas motívummal díszített ónfedeles söröskorsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
5 500 HUF
3420348
12460
504
Union csehszlovákia antik gyümölcsmintás tálca, jelzett, hibátlan, 35x18 cm
4 000 HUF
3423844
12461
504
cca 1950/60 Francia vadászmintás kínáló, jelzett, aranyozáson kopással, d: 24 cm, m: 10,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m