Number of items: 394

12449.

7 000 HUF
18,97
21,88

12450.

6 500 HUF
17,62
20,31

1932 Gránit Győri Tűzoltó Kulacs, Magy. Tűzoltó Szöv. Győri Nagygyűlése 1932 aug. 13-16. felirattal, m: 20 cm
12451.

9 000 HUF
24,39
28,13

Meissen hausmaler 2 darab kínálótál, kopással, jelzett, d: 33 cm, 38x26 cm
12452.

3 200 HUF
8,67
10,00

6 darab lepkemintás porcelán gyűszű, fa tartóban, 16x8 cm
12453.

4 000 HUF

Maygar trikolor festésű emlékváza, jelzett, sérüléssel, m: 11,5 cm
12454.

3 600 HUF
9,76
11,25

Art deco táncosnő figura. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
12455.

4 000 HUF

Hüttl Tivadar királyi szállítói címkével kínáló, jelzett, 24x24 cm
12456.

3 000 HUF
11

12 darab klf retro és régi bögre, emlékbögre, tejfölös bögre komatál, közte sérült.
12457.

5 000 HUF

Plasztikus lovas motívummal díszített ónfedeles söröskorsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
12458.

5 500 HUF
14,91
17,19

Union csehszlovákia antik gyümölcsmintás tálca, jelzett, hibátlan, 35x18 cm
12460.

4 000 HUF

cca 1950/60 Francia vadászmintás kínáló, jelzett, aranyozáson kopással, d: 24 cm, m: 10,5 cm
12461.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF