Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 92

Románia 1996. "Nemzetközi Filatéliai Kiállítás - Resita Cetate de Fog / Krassó-Szörény Filatéliai Egyesület 1771-1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (59mm) T:AU,XF Romania 1996. "Expozitia Filatelica Internationala - Resita Cetate de Fog / Asociatia Filatelica Caras-Severin 1771-1996" two-sided, gilt metal commemorative medallion in plastic case (59mm) C:AU,XF
33220.

Románia 1996. "Nemzetközi Filatéliai Kiállítás - Resita Cetate de Fog / Krassó-Szörény Filatéliai Egyesület 1771-1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (59mm) T:AU,XF
Romania 1996. "Expozitia Filatelica Internationala - Resita Cetate de Fog / Asociatia Filatelica Caras-Severin 1771-1996" two-sided, gilt metal commemorative medallion in plastic case (59mm) C:AU,XF

2 400 HUF

Románia 2003. "Temesvári Filatéliai Egyesület - 1903-2003 / Nemzeti Filatéliai Kiállítás - Temesvár Centenárium - 2003. október 9." kétoldalas, aranyozott fém emlékérem műanyag tokban. Szign.: "O D" (40mm) T:AU Romania 2003. "Asociatia Filatelica Timisoara - 1903-2003 / Expozitia Filatelica Nationala - Centenar Timisorean - 9 octombrie 2003" two-sided, gilt metal commemorative medallion in plastic case. Sign.: "O D" (40mm) C:AU
33221.

Románia 2003. "Temesvári Filatéliai Egyesület - 1903-2003 / Nemzeti Filatéliai Kiállítás - Temesvár Centenárium - 2003. október 9." kétoldalas, aranyozott fém emlékérem műanyag tokban. Szign.: "O D" (40mm) T:AU
Romania 2003. "Asociatia Filatelica Timisoara - 1903-2003 / Expozitia Filatelica Nationala - Centenar Timisorean - 9 octombrie 2003" two-sided, gilt metal commemorative medallion in plastic case. Sign.: "O D" (40mm) C:AU

3 000 HUF

Spanyolország 1992. "Olimpiai és sportfilatéliai világkiállítás / Olymphilex 92 - Barcelona Július 29 - Augusztus 6." kétoldalas sárgaréz emlékérem tokban (30mm) + Németország 2009. "Nemzetközi bélyegkiállítás - München / 100 éves TAUMA ? Müncheni Bélyeggyűjtők Egyesülete E.V." kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag tokban (40mm) T:UNC,AU Spain 1992. "Exposicion Mundial de Filatelia Olimpica Y Deportiva / Olymphilex 92 - Barcelona 29-VII AL 6-VIII" two-sided brass commemorative medallion in case (30mm) + Germany 2009. "Internationale Briefmarkenausstellung - Ranga 2 / München 100 Jahre Tauma - Tauschverbindung Münchener Briefmarkensammler E.V." two-sided silver-patinated bronze commemorative medallion in plastic case (40mm) C:UNC,AU
33222.

Spanyolország 1992. "Olimpiai és sportfilatéliai világkiállítás / Olymphilex 92 - Barcelona Július 29 - Augusztus 6." kétoldalas sárgaréz emlékérem tokban (30mm) + Németország 2009. "Nemzetközi bélyegkiállítás - München / 100 éves TAUMA ? Müncheni Bélyeggyűjtők Egyesülete E.V." kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag tokban (40mm) T:UNC,AU
Spain 1992. "Exposicion Mundial de Filatelia Olimpica Y Deportiva / Olymphilex 92 - Barcelona 29-VII AL 6-VIII" two-sided brass commemorative medallion in case (30mm) + Germany 2009. "Internationale Briefmarkenausstellung - Ranga 2 / München
100 Jahre Tauma - Tauschverbindung Münchener Briefmarkensammler E.V.
" two-sided silver-patinated bronze commemorative medallion in plastic case (40mm) C:UNC,AU

3 000 HUF

Svájc 1845. 2 1/2r "Stadt Post Basel - Basel Dove" az első tricolor bélyeg mintájára kiadott fém emlék-bélyegérem (20x21mm) T:F Switzerland 1845. 2 1/2 Rappen "Stadt Post Basel - Basel Dove" commemorative metal stamp-medal based on the first tricolour stamp (20x21mm) C:F
33223.

Svájc 1845. 2 1/2r "Stadt Post Basel - Basel Dove" az első tricolor bélyeg mintájára kiadott fém emlék-bélyegérem (20x21mm) T:F
Switzerland 1845. 2 1/2 Rappen "Stadt Post Basel - Basel Dove" commemorative metal stamp-medal based on the first tricolour stamp (20x21mm) C:F

2 200 HUF
5,96
6,88

Svájc DN "Domine Conserva nos in Pace / Swiss Bank Corporation" jelzett Ag emlékérem lezárt műanyag tasakban, tokban (~40g/0.925/53mm) T:UNC patina Switzerland ND "Domine Conserva nos in Pace / Swiss Bank Corporation" hallmarked Ag medallion in closed foil pack, in case (~40g/0.925/53mm) C:UNC patina
33224.

Svájc DN "Domine Conserva nos in Pace / Swiss Bank Corporation" jelzett Ag emlékérem lezárt műanyag tasakban, tokban (~40g/0.925/53mm) T:UNC patina
Switzerland ND "Domine Conserva nos in Pace / Swiss Bank Corporation" hallmarked Ag medallion in closed foil pack, in case (~40g/0.925/53mm) C:UNC patina

17 000 HUF
46,07
53,13

Szerbia "A Szerbiai Filatelisták Szövetségének 50. Évfordulója" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, hátoldalán "MEGAPLAST D.MILANOVAC" jelzéssel (50mm) T:AU Serbia "50th anniversary of the Serbian Philatelists' Association" one-sided, gilt metal commemorative medallion in original case, with "MEGAPLAST D.MILANOVAC" mark on the reverse (50mm) C:AU
33225.

Szerbia "A Szerbiai Filatelisták Szövetségének 50. Évfordulója" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, hátoldalán "MEGAPLAST D.MILANOVAC" jelzéssel (50mm) T:AU
Serbia "50th anniversary of the Serbian Philatelists' Association" one-sided, gilt metal commemorative medallion in original case, with "MEGAPLAST D.MILANOVAC" mark on the reverse (50mm) C:AU

2 200 HUF
5,96
6,88

Szerbia 1903-1918. "I. Péter szerb király" bronz medál, füllel (28mm) T:XF Serbia 1903-1918. "Peter I King of Serbia" bronze medallion with ear (28mm) C:XF
33226.

Szerbia 1903-1918. "I. Péter szerb király" bronz medál, füllel (28mm) T:XF
Serbia 1903-1918. "Peter I King of Serbia" bronze medallion with ear (28mm) C:XF

4 000 HUF

Szlovákia / Körmöcbánya DN(~1990) 4db-os fém emlékérem tétel "Szlovákia 12 leghíresebb barlangja" sorozatból, kapszulában (27mm) T:AU Slovakia / Kremnice ND(~1990) 4pcs metal commemorative medal lot from the series "Slovakia's 12 most famous caves", in capsule (27mm) C:AU
33227.

Szlovákia / Körmöcbánya DN(~1990) 4db-os fém emlékérem tétel "Szlovákia 12 leghíresebb barlangja" sorozatból, kapszulában (27mm) T:AU
Slovakia / Kremnice ND(~1990) 4pcs metal commemorative medal lot from the series "Slovakia's 12 most famous caves", in capsule (27mm) C:AU

2 000 HUF

Szlovákia / Körmöcbánya DN(~1995) 3db-os fém emlékérem tétel "A szlovákiai várak és kastélyok" sorozatból, kapszulában (27mm) + 1993. "Stiavnici - UNESCO" fém emlékérem (27mm) T:AU Slovakia / Kremnice ND(~1995) 3pcs metal commemorative medal lot from the series "The castles and palaces of Slovakia", in capsule (27mm) 1993. "Stiavnici - UNESCO" metal commemorative medal (27mm) C:AU
33228.

Szlovákia / Körmöcbánya DN(~1995) 3db-os fém emlékérem tétel "A szlovákiai várak és kastélyok" sorozatból, kapszulában (27mm) + 1993. "Stiavnici - UNESCO" fém emlékérem (27mm) T:AU
Slovakia / Kremnice ND(~1995) 3pcs metal commemorative medal lot from the series "The castles and palaces of Slovakia", in capsule (27mm) 1993. "Stiavnici - UNESCO" metal commemorative medal (27mm) C:AU

2 000 HUF

Szlovákia 1996. "Nitra Research Institute of Animal Production / Nitra Vyskumny Ustav Zivocisnej Vyroby (Nyitrai Állattenyésztő Kutató Intézet)" bronz emlékérem eredeti tokban, névre adományozói irattal (50mm) T:AU
33229.

2 000 HUF

Szlovákia 2006. "II. Rákóczi Ferenc újratemetésének 100. évfordulója" fém emlékérem kapszulában, "FRANCISCVS II RAKOCZI 1676-1735 / CASSOVIA - 1906 - 29. OCTOBER - 2006" (27mm) T:UNC Slovakia 2006. "The 100th anniversary of the reburial of Ferenc II Rákóczi" metal commemorative medallion in capsule, "FRANCISCVS II RAKOCZI 1676-1735 / CASSOVIA - 1906 - 29. OCTOBER - 2006" (27mm) C:UNC
33230.

Szlovákia 2006. "II. Rákóczi Ferenc újratemetésének 100. évfordulója" fém emlékérem kapszulában, "FRANCISCVS II RAKOCZI 1676-1735 / CASSOVIA - 1906 - 29. OCTOBER - 2006" (27mm) T:UNC
Slovakia 2006. "The 100th anniversary of the reburial of Ferenc II Rákóczi" metal commemorative medallion in capsule, "FRANCISCVS II RAKOCZI 1676-1735 / CASSOVIA - 1906 - 29. OCTOBER - 2006" (27mm) C:UNC

2 000 HUF

Szovjetunió / Oroszország DN "Moszkva - Kreml" kétoldalas fém emlékplakett (~90mm) T:XF Soviet Union / Russia ND "Moscow - Kremlin" two-sided metal commemorative plaque (~90mm) C:XF
33231.

Szovjetunió / Oroszország DN "Moszkva - Kreml" kétoldalas fém emlékplakett (~90mm) T:XF
Soviet Union / Russia ND "Moscow - Kremlin" two-sided metal commemorative plaque (~90mm) C:XF

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF