Military

Number of items: 104

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés rossz állapotú mellszalagon, függesztőkarikán fémjellel és "Wilhelm Kunz" gyártói jelzéssel T:AU Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with weak condition ribbon, with hallmark and "Wilhelm Kunz" maker's mark on suspension ring C:AU NMK.: 223.
33323.

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés rossz állapotú mellszalagon, függesztőkarikán fémjellel és "Wilhelm Kunz" gyártói jelzéssel T:AU
Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with weak condition ribbon, with hallmark and "Wilhelm Kunz" maker's mark on suspension ring C:AU
NMK.: 223.

40 000 HUF
108,40
125,00

33324.

80 000 HUF
216,80
250,00

33325.

40 000 HUF
108,40
125,00

33326.

3 000 HUF

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal + "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU-XF / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon + "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with original ribbon C:AU-XF NMK 249, NMK 250
33327.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal + "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU-XF / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon + "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with original ribbon C:AU-XF
NMK 249, NMK 250

14 000 HUF
37,94
43,75

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:F,XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:F,XF NMK 249., 295.
33328.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:F,XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:F,XF
NMK 249., 295.

3 000 HUF

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon and ring C:VF
33329.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:VF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon and ring C:VF

1 400 HUF

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF NMK 249
33330.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF
NMK 249

3 000 HUF

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" bronz kitüntetés eredeti viseltes mellszalagon T:XF patina Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" bronze decoration with worn original ribbon C:XF patina NMK 275.
33331.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" bronz kitüntetés eredeti viseltes mellszalagon T:XF patina
Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" bronze decoration with worn original ribbon C:XF patina
NMK 275.

5 000 HUF

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel, női csokorszalagon" részben zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal, eredeti, de sérült tokban T:AU Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour for women with a war decoration" partially enamelled Ag decoration with hallmark, with original ribbon, in original, but damaged case C:AU NMK 285.
33332.

50 000 HUF
135,50
156,25

1914. "In treue fest (Hűséggel)" Ferenc József és II. Vilmos jobbra néző portréját ábrázoló részben zománcozott, részben aranyozott propaganda jelvény (27,5x35mm) T:XF / ~1914. "In treue fest (With faith)" portraits of Franz Joseph and Wilhelm II looking right, partially enameld, partially gilt propaganda badge (27,5x35mm) C:XF
33333.

8 000 HUF

1914. "Pénzintézetek Hadikórháza" öntött bronz ovális emlékérem. Szign.: Zutt Richard (1887-1938) (47x28mm) T:AU / Hungary 1914. "Military Hospital of Financial Institutions" cast bronze oval commemorative medallion (47x289mm) C:AU HP 6826.
33334.

1914. "Pénzintézetek Hadikórháza" öntött bronz ovális emlékérem. Szign.: Zutt Richard (1887-1938) (47x28mm) T:AU / Hungary 1914. "Military Hospital of Financial Institutions" cast bronze oval commemorative medallion (47x289mm) C:AU
HP 6826.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF