Jewellery and precious metal items

Number of items: 138

Ezüst(Ag) walles nyaklánc Dávid-csillag medállal, jelzett, h: 42,5 cm, d: 1,7 cm, bruttó: 8,1 g
22620.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) szoliterköves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 8,3 g
22621.

4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) feketepántos karkötő, jelzett, 6,5×6 cm, bruttó: 10 g
22622.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) bordázott creole fülbevalópár, jelzett, d: 3 cm, nettó: 3,3 g
22623.

2 000 HUF
11

Ezüst(Ag) háromszálas fonott karkötő, jelzett, h: 21,5 cm, nettó: 5,1 g
22624.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) ovális gyöngyházberakásos karék, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 9,2 g
22625.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) ankerszemes nyaklánc faragott rózsa korall medállal, jelzett, h: 45 cm, d: 1 cm, bruttó: 4,8 g
22626.

3 000 HUF
13

Ezüst(Ag) 2 pár creole fülbevaló, jelzett, d: 2,6 cm, nettó: 6,5 g
22627.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 6,2 g
22628.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) szecessziós jellegű fülbevalópár, jelzett, 3,6×1,3 cm, nettó: 5,1 g
22629.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) csavart aranyozott nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 5,4 g
22630.

3 000 HUF
10

Ezüst(Ag) barokk-kagylós ékszertartó tálka, jelzett, 6,2×6,7 cm, nettó: 34,7 g
22631.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF