Jewellery and precious metal items

Number of items: 138

Ezüst(Ag) fűszerkanál, jelzett, h: 11,3 cm, nettó: 13,8 g
22608.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) ovális szemű, lamellás bokalánc, h: 26 cm, nettó: 2,7 g
22609.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) nagyméretű matt creole fülbevalópár, jelzett, d: 5,8 cm, nettó: 15,2 g
22610.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) meandermintás glídes nyakék, jelzett, h: 43,5 cm, nettó: 20,3 g
22611.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) óriás venezianer szemű masszív nyaklánc, jelzett, h: 57 cm, nettó: 117,2 g
22612.

65 000 HUF
176,15
203,13

Ezüst(Ag) masszív széles karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 13,1 g
22613.

7 500 HUF
20,33
23,44
10

Ezüst(Ag) mintás nyelű fűszerkanál, jelzett, h: 8 cm, nettó: 11,1 g
22614.

6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) csavartmintás karperec, jelzett, 6,8×5,5 cm, nettó: 3,6 g
22615.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) elefántos karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 4,7 g
22616.

3 000 HUF
17

Ezüst(Ag) lapos, csillagmintás kígyó nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 18,5 és 46 cm, nettó: 22,6 g
22617.

13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst(Ag) 2 pár shamballa gyöngy fülbevaló, d: 0,8 cm, bruttó: 2,6 g
22618.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) hatköves aranyozott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,8 g
22619.

2 200 HUF
5,96
6,88
28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF