Jewellery and precious metal items Number of items: 138
3401838
22584
504
160000
Jewellery and precious metal items
cca 1890-1900 Krokodilbőr utazótáska, benne krokodilbőr ékszeres doboz és tárca, 2 darab teknőspáncél kefe, 6 darab csiszolt mintás tégely ezüst (Ag) fedőkkel, ezüst (Ag) keretes tükör 21x28 cm, minden ezüst rész jelzett: 1872-1902 közötti behozatali fémjel, sterling felirat, mesterjegy, fémjel, 935 ezrelékes ezüst, nettó 145g, 1-1 hiánnyal, folttal, kis sérüléssel, 30x40x12 cm
160 000 HUF
3375297
22585
504
48000
Ezüst (Ag) 12 darabos kávéskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 11 cm, nettó 162g
48 000 HUF
3375300
22586
504
24000
Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 21,5 cm, nettó 83g
24 000 HUF
3374275
22587
504
30000
Orosz ezüst (Ag) süteménykanál és dzsemkanál, részben aranyozott, jelzett, nettó 127g
30 000 HUF
3375305
22588
504
36000
Ezüst (Ag) tortakanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm, nettó 124g
36 000 HUF
3375260
22589
504
22000
Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 75g
22 000 HUF
3419077
22590
504
24000
Antik ezüst (Ag) keresztelőpohár, jelzett, m: 9,5 cm, nettó 101g
24 000 HUF
3407229
22591
504
3200
Ezüst (Ag) lovas medál, jelzett, h: 5 cm, nettó 7,4g
3 200 HUF
3421459
22592
504
Akoya sósvizi gyöngysor nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 49,5 cm
12 000 HUF
3421484
22593
504
14000
Akoya sósvizi gyöngysor nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 52 cm
14 000 HUF
3419048
22594
504
4800
Ezüst (Ag) kiskanál, dianás jelzéssel 20,36 g
4 800 HUF
3418831
22595
504
cca 1850 Ezüst (Ag) kanál, jelzett, nettó 23,6g
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house