Jewellery and precious metal items

Number of items: 138

cca 1890-1900 Krokodilbőr utazótáska, benne krokodilbőr ékszeres doboz és tárca, 2 darab teknőspáncél kefe, 6 darab csiszolt mintás tégely ezüst (Ag) fedőkkel, ezüst (Ag) keretes tükör 21x28 cm, minden ezüst rész jelzett: 1872-1902 közötti behozatali fémjel, sterling felirat, mesterjegy, fémjel, 935 ezrelékes ezüst, nettó 145g, 1-1 hiánnyal, folttal, kis sérüléssel, 30x40x12 cm
22584.

160 000 HUF
433,60
500,00

Ezüst (Ag) 12 darabos kávéskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 11 cm, nettó 162g
22585.

48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 21,5 cm, nettó 83g
22586.

24 000 HUF
65,04
75,00

Orosz ezüst (Ag) süteménykanál és dzsemkanál, részben aranyozott, jelzett, nettó 127g
22587.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tortakanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm, nettó 124g
22588.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 75g
22589.

22 000 HUF
59,62
68,75

Antik ezüst (Ag) keresztelőpohár, jelzett, m: 9,5 cm, nettó 101g
22590.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) lovas medál, jelzett, h: 5 cm, nettó 7,4g
22591.

3 200 HUF
8,67
10,00

Akoya sósvizi gyöngysor nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 49,5 cm
22592.

12 000 HUF
31

Akoya sósvizi gyöngysor nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 52 cm
22593.

14 000 HUF
37,94
43,75
28

Ezüst (Ag) kiskanál, dianás jelzéssel 20,36 g
22594.

4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1850 Ezüst (Ag) kanál, jelzett, nettó 23,6g
22595.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF