Jewellery and precious metal items

Number of items: 138

Ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, nettó 6,4g
22572.

3 600 HUF
9,76
11,25

Arany (Au) gyűrű, m: 58, jelzett, 14k, nettó 1,7g
22573.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, d: 7 cm, nettó 7,2g
22574.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) ékszerek, közte kővel, közte sérült, bruttó 11g
22575.

3 000 HUF
9

Arany (Au) gyűrű, m: 53, jelzett, 18k, kövekkel, bruttó 2,4g
22576.

50 000 HUF
135,50
156,25

2 darab ezüst (Ag) díszkanál, jelzett, nettó 15,5g
22577.

4 000 HUF

Ezüst (Ag) fűszerkínáló edény, jelzett, TB mesterjeggyel, d: 4,5 cm, nettó 19g
22578.

8 000 HUF

Ezüst (Ag) kenőkés, jelzett, h: 14 cm, nettó 21g
22579.

5 000 HUF

1884 Orosz ezüst (Ag) pohár, vésett épület- és virágmintával, jelzett, m: 5,5 cm, nettó 35g
22580.

13 000 HUF
35,23
40,63
15

Ezüst (Ag) ékszeres tálka, jelzett, d: 7,5 cm, nettó 18g
22581.

5 000 HUF
13

1895 Orosz ezüst (Ag) kanál, jelzett, nettó 23g
22582.

5 000 HUF

5 db szintetikus zafír kb 2,5 ct / db
22583.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF