Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 149

21344.

1 800 HUF

21345.

1 800 HUF

Az orvosi tudomány magyar mesterei. Balassa János, Markuszovszky Lajos, Semmelweis Ignác, Korányi Frigyes, Id. Bókai János, Fodor József. Bp., 1928., Markusovszky-Társaság,(Magyar Tudományos Társulatok Sajtóvállalata-ny.) Kiadói papírkötés, laza, sérült kötéssel, kissé szakadozott borítószélekkel. Dr. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.
21346.

1 800 HUF

Bakács, T(ibor): Urbanization and human health. (Urbanizáció és emberi egészség.) A szerző, Bakács Tibor által Heckenast Ottó orvos részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1972., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21347.

1 800 HUF

21348.

1 800 HUF

Chmelka, Fritz - Melan, Ernst: Einführung in die Statik. Wien, 1942, Springer-Verlag, VII+(1)+132 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
21349.

1 800 HUF

Béldi Miklós: Ismerjük meg a madarakat. Bukarest,1962,Ifjúsági Könyvkiadó, 291+1 p. A szerző rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21350.

1 800 HUF

21351.

1 600 HUF

Mihályik Szidor: A vakokról. Bp., 2000, Vakok Általános Iskolája és Diákotthona, 233 p. Az 1870-es reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
21352.

1 600 HUF

21353.

1 600 HUF

Héber költők antológiája. Kardos László műfordításai. Javne könyvek. Bp.,(1943), Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége. 145p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval
21354.

1 000 HUF

Die neue Brehm-Bücherei sorozat 2 füzete: Horst Wachs: An deutschen Küsten. Erster Teil. Pflanzen, Wind und Wellen. + Max Beier - Franz Heikertinger: Fangheuschrecken. Leipzig, 1950-1952, Akademische Verlagsgesellschaft Geest & Portig, 31+(3) p.; 31+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
21355.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF