Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 149

21320.

2 400 HUF

21321.

2 400 HUF

Általános természetföldrajz. Fejezetek az általános természetföldrajz köréből. Szerk.: Borsy Zoltán. Bp.,1998.,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
21322.

2 400 HUF

21323.

2 400 HUF

21324.

2 200 HUF
5,96
6,88

Eugen Bass: Der praktische Tierarzt. Taschenbuch für die tierärztliche Praxis. Wien - Berlin, 1930, Urban & Schwarzenberg, 320+2 p.+XL t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21325.

1 800 HUF

21326.

2 000 HUF

21327.

1 800 HUF

21328.

2 000 HUF

Guth László Béla: Nőkérdés a mai magyar szociálpolitikában különös tekintettel a jövő szociális jogalkotásának feladataira. Bp., 1994, papírkötés.
21329.

1 400 HUF

Pogány Béla: A fény. Pantheon Ismerettára. Bp., 1921., Pantheon, 1 t + 366+2 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.
21330.

2 000 HUF

21331.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF