https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 137

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm
1
13434.

Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm
1
13435.

1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
1
 
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm
1
13436.

Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Shiva és Parvati. Keleti bronz szobor. 15x19 cm
1
13437.

Shiva és Parvati. Keleti bronz szobor. 15x19 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
 
Kligl Sándor (1945-): Bika. Fém szobor, márvány talpazaton, jelzett, m: 12 cm
1
13438.

Kligl Sándor (1945-): Bika. Fém szobor, márvány talpazaton, jelzett, m: 12 cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 
Keleti faragott fa szobor, m: 31 cm
1
13439.

Keleti faragott fa szobor, m: 31 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Benedek Júlia (1956): Királyfi. Bronz, jelzett. sorszámozott X. / IV. Fa alapon. 29,5 cm
1
13440.

Benedek Júlia (1956): Királyfi. Bronz, jelzett. sorszámozott X. / IV. Fa alapon. 29,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Number of bids:
0
 
Keleti istennő faragott fa szobor. 29 cm
1
13441.

Keleti istennő faragott fa szobor. 29 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Pihenő. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11 cm
1
13442.

Nagy Sándor (1923-2017): Pihenő. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9,5 cm
1
13443.

Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions.
1
13444.

Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions.

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
 
Ismeretlen szobrász: Szülő gyermekkel. Gránit szobor, márvány talapzaton, talapzat 40x20 cm, m: 24 cm Ragasztás elengedett /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
13445.

Ismeretlen szobrász: Szülő gyermekkel. Gránit szobor, márvány talapzaton, talapzat 40x20 cm, m: 24 cm Ragasztás elengedett /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment