Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 137
3392054
13360
504
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Dien Gizella (1906-2010): Merengő lány. Jelzett, bronz, 16x17 cm
50 000 HUF
3423027
13361
504
Pató Róza (1934-2018): Lovasok. Bronz fali relief. Fa alapon. jelzett 28x19 cm
20 000 HUF
3425334
13362
504
Ismeretlen szobrász: 2 darab ülő alak. Jelzés nélkül, engóbozott kerámia, kopással, m: 9,5 cm
4 000 HUF
3420204
13363
504
240000
Asszonyi Tamás (1942-): Niké. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm /// Proveniencia: a beadó az alkotótól vásárolta.
240 000 HUF
3420186
13364
504
400000
Kutas László (1936-): Kalapos akt. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 31 cm
400 000 HUF
3420177
13365
504
500000
Deim Pál (1932-2016): Bábu. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett DP. d: 16 cm, m: 25 cm. Deim Pál művészetében, a stilizált bábu az egyik legjellegzetesebb motívuma, amely mint egy embernek a emlékműve, mely térsíkok közé van szorítva, jelenik meg, mind a festészetében úgy a kisplasztikáin is. Foglalkoztatta a magányosság és az emberben lévő kettősség és a világban helyét kereső ember kérdése is. Barcsay Jenő és Vajda Lajos művészete egyszerre inspirálta.
500 000 HUF
3420102
13366
504
Vadászó Diana, cca 1900, Nápoly, a Vezúv lávakövéből készült szobor, alján címkével jelzett, kis sérüléssel, 29x28 cm
20 000 HUF
3419598
13367
504
Jelzés nélkül: Manó. Vágott és festett farostlemez, 48x74 cm
5 000 HUF
3419621
13368
504
50 éves a Délmagyarorsz. MÉH Rt. 2000. Jelzett bronz emlék talapzaton, m: 25 cm
6 000 HUF
3423586
13369
504
cca 1930 Domenico Peterlini: Dante száműzetésben című festménye alapján készült bronz falikép, fa lapon, 13x18 cm, 22,5x27 cm
6 000 HUF
3419630
13370
504
Benini maszk. Faragott fa, 26x13 cm
4 000 HUF
3419635
13371
504
15000
Auguste Rodin: Gondolkodó című szobrának patinázott réz másolata, kis kopással, m: 25,5 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house