Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 137

Dien Gizella (1906-2010): Merengő lány. Jelzett, bronz, 16x17 cm
13360.

50 000 HUF
135,50
156,25

Pató Róza (1934-2018): Lovasok. Bronz fali relief. Fa alapon. jelzett 28x19 cm
13361.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ismeretlen szobrász: 2 darab ülő alak. Jelzés nélkül, engóbozott kerámia, kopással, m: 9,5 cm
13362.

4 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-): Niké. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm /// Proveniencia: a beadó az alkotótól vásárolta.
13363.

240 000 HUF
650,41
750,00

Kutas László (1936-): Kalapos akt. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 31 cm
13364.

400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Deim Pál (1932-2016): Bábu. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett DP. d: 16 cm, m: 25 cm. Deim Pál művészetében, a stilizált bábu az egyik legjellegzetesebb motívuma, amely mint egy embernek a emlékműve, mely térsíkok közé van szorítva, jelenik meg, mind a festészetében úgy a kisplasztikáin is. Foglalkoztatta a magányosság és az emberben lévő kettősség és a világban helyét kereső ember kérdése is. Barcsay Jenő és Vajda Lajos művészete egyszerre inspirálta.
13365.

500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

Vadászó Diana, cca 1900, Nápoly, a Vezúv lávakövéből készült szobor, alján címkével jelzett, kis sérüléssel, 29x28 cm
13366.

20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Manó. Vágott és festett farostlemez, 48x74 cm
13367.

5 000 HUF

50 éves a Délmagyarorsz. MÉH Rt. 2000. Jelzett bronz emlék talapzaton, m: 25 cm
13368.

6 000 HUF

cca 1930 Domenico Peterlini: Dante száműzetésben című festménye alapján készült bronz falikép, fa lapon, 13x18 cm, 22,5x27 cm
13369.

6 000 HUF

Benini maszk. Faragott fa, 26x13 cm
13370.

4 000 HUF

Auguste Rodin: Gondolkodó című szobrának patinázott réz másolata, kis kopással, m: 25,5 cm
13371.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF