Printed Materials Number of items: 334
3426045
17891
504
30000
Printed Materials
1868 Hazánk s a Külföld IV. évf. második félévi száma egybe kötve Szerk.: Kazár Emil, szerk. társ.: Szokoly Viktor. Gazdag fametszetű képanyaggal helyszínképekkel Erdélyből, Balatonból, Tokajból...stb, valamint ismert emberek arcképével és fejléccel illusztrált. Bp., Athenaeum, IV. 418-848 p. Sérült, szétváló korabeli kötésben,
30 000 HUF
3426031
17892
504
Printed Materials
Egy banánosládányi papírrégiség: okmányok, nyomtatványok, reklám, fotók, stb,
6 000 HUF
3421573
17893
504
Printed Materials
ca 1930-1940 20 db iskolai füzet, nagyrészt írva, többféle méret, kiadás, közötte rajzos borítóval.
4 000 HUF
3421591
17894
504
Printed Materials
ca 1900-1950 Kb 80 db irat, plakát, oklevél, stb a palkátok kivételkével jó állapotban
4 000 HUF
3421598
17895
504
Printed Materials
ca 1950 60 db Szabad Nép újság az 50-es évekből
4 000 HUF
3418142
17896
504
Printed Materials
1937 L'Illustration L'Automobile, Le tourisme a l'exposition. Francia nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, többek közt André Steiner (1901-1978) magyar származású francia fényképész fotóival. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, néhány kevés lap sérült.
2 000 HUF
3424339
17897
504
Printed Materials
1965 A mi nótáink. Miskolc, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Borsodi és Egyetemi Csoportja, (3)+40+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a címlapon ragasztásnyomokkal.
3 000 HUF
3424962
17898
504
Printed Materials
1956 "Nagy Imrében bizalmunk" - Egyetemi Forradalmi Diákbizottság által kiadott röplap, hajtott
4 000 HUF
3424875
17899
504
Printed Materials
1874 A Magyar Történelmi Társulat meghívója választó közgyűlésre
1 600 HUF
3418708
17900
504
Printed Materials
1936 Étt-rend vagyis azaz a Renhart Gyula urunk tiszteletére rendezett collatio azaz czéhbeli lakoma... Étlap. 4 p. M. KÁllai, Arad, litográfia. (2) p.
3 000 HUF
3421651
17901
504
Printed Materials
1993 Kenderes, értesítés Horthy Miklós kormányzó és családja újratemetéséről, 15×9 cm
2 000 HUF
3421694
17902
504
Printed Materials
cca 1944 Hadak útján, katolikus honvéd imakönyv, 62p + A magyar szentföld rövid ismertetése és kalauza
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house