Photo

Number of items: 651

cca 1930 Az V. ker. "Ráskai Lea" Leánygimnázium VI B. oszt. tanulói (csoportkép), keményhátú fotó, Kirschweng Lajos (Bp., IX. Mária Valéria rendőr barak) felvétele, hátoldalán nevesített, 25x33 cm
17144.

1 600 HUF

1900 Családi fotó egyenruhát viselő fiatal katonatiszttel, kabinetfotó Kozics Ede pozsonyi (Pressburg, Bratislava) műterméből, kissé foltos paszpartuban, 10,5x16 cm, teljes méret: 16,5x22 cm
17145.

3 000 HUF

cca 1910 Esküvői portré, fotó kartonon, Győr, Langsfeld műterméből, 21x13 cm
17146.

1 600 HUF

1911 Keszthely, a Magyar Vasúti és Hajózási Club üdülőtelepén készült csoportkép gyerekekkel, fotó dekoratív kartonon, feliratozva, 15x11 cm (karton: 27,5x22 cm)
17147.

2 600 HUF
7,05

cca 1920 Hölgyportré, fotó kartonon, Bp., Rozgonyi, eredeti borítékkal, 15x11 cm.
17148.

2 400 HUF

1930 Beller Rezső báli fotó 24x16 cm
17149.

1 000 HUF

cca 1910-1920 Strandoló hölgy fotója, a parti épület tetején "Miramar" feliratú táblával, fotó kartonon, 8x13 cm
17150.

1 600 HUF

cca 1916 Úriember portréja, keményhátú fotó Strelisky budapesti Pintér udvari fiókjából, kissé foltos kartonnal, az egyik alsó sarkán apró sérüléssel, 26x16 cm
17151.

2 000 HUF

Szecessziós fotóalbum, bársonyborítású, a borítón fémveretekkel, a lapok szegélyén florális motívumokkal díszítve, helyenként sérült lapokkal, az albumtól különvált borítóval, 22,5x16,5x6 cm + 2 db fotólap: fiatal hölgy portréja és gyerekek csoportképe, 14x9 cm
17152.

4 000 HUF

17153.

22 000 HUF
59,62
68,75

1926-27 Az V. ker. közs. "Ráskai Lea" Leánygimnázium érettségizett tanulói, keményhátú tablófotó, Goszleth I. és Fia Bp. felvétele, 25x33 cm
17154.

2 000 HUF

1922 Esküvői portré, keményhátú fotó, Strelisky fiók Bp. jelzett felvétele, logóval ellátott hártyapapírral, 33x25 cm
17155.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF