Photo

Number of items: 651

17120.

12 000 HUF

Wágner A. Károly, hangszerkészítő mester portékájával. Kemányhátú kabinetfotó kartonon 37x23 cm
17121.

8 000 HUF

cca 1900 Borosüveget nyitó hölgy (pincérnő) portréja, kartonra kasírozott fotó Braun A. Béla kassai műterméből, sérülésekkel, 20,5×12,5 cm
17122.

4 000 HUF

1940 A Vasúti Tisztképző Tanfolyam tanári kara és hallgatói, tablókép nevesített portrékkal Botfán Mária műterméből, 20,5×28,5 cm
17123.

2 000 HUF

Ipari vásárokon készült hatalmas fotó tétel, többségében magyar vonatkozású, több beazonosítandó politikussal és gazdasági szereplővel, 1980-1990 körül, több mint 100 db, jelzés nélkül, 9x13 cm
17124.

4 000 HUF

Csepel VBM-90N Precision Center berendezés, feltehetően egy ipari vásáron készült fotó, 1980 körül, jelzés nélkül, jobb oldalán kisebb töréssel, 17,5x24 cm
17125.

2 000 HUF

3 db régebbi fotóalbum, vegyes, főként családi fotókkal, két album sérült/hiányos borítóval
17126.

4 000 HUF

1939 ,,Dr. Winnerth Béla pápai prelátus, pesti főesperes, prépost-plébános pappászentelésének 40. évfordulója alkalmából hálás szeretettel volt káplánjai és a kerület papsága." Nagyméretű fotó kartonon, viseltes állapotban, a kartonon sarokhiánnyal, 39,5x27,5 cm, teljes méret: 50x32,5 cm
17127.

2 000 HUF

1909 A váci kegyes tanítórendi főgimnázium VIII. oszt. növendékei 1908/9., nagyméretű tablófotó, Báskay Dezső váci fényképész műterméből, kissé viseltes, sérült kartonon, 28,5x23,5 cm, karton: 40,5x33 cm
17128.

3 000 HUF

Egy kisebb doboznyi régi családi fotó, közte néhány képeslap, tábori posta levelezőlap is
17129.

10 000 HUF

Vegyes fotó tétel: keményhátú fotók (portrék, épületek, helyszínek), ápolónők csoportképe, különféle modern fotók (budapesti képek, futball témájú felvételek, stb.), összesen kb. 30 db, változó méretben és állapotban
17130.

3 000 HUF

cca 1860-1875 Régi családi fotóalbum, összesen 24 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), különféle magyar és külföldi műtermekből (közte Rupprecht Mihály, Sopron; Ellinger Ede, ill. Strelisky Lipót, Pest; Ludwig Angerer, Bécs; stb.), dekoratív, fémveretes, kapcsos, bőrkötésű albumban, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos, 14,5x21x4 cm
17131.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF