Military

Number of items: 144

1817 Sopron, katonai témájú kézratos kimutatás a 48. báró Radivojevich gyalogezredtől.
17505.

6 000 HUF

Szentgyörgyi Dezső Harcászati Repülőezred korsó, lepattanással, m: 15 cm
17506.

3 000 HUF

1997 Az USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) anyahajó kapitánya és légi század kapitányának autográf aláírásával a hajó nagy méretű fotóján magyar személy részére 36x29 cm 55x44 cm Üvegezett keretben  / 1997 Autographs of the captain and air squadron captain of the USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) on a large photo of the ship for a Hungarian person
17507.

1997 Az USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) anyahajó kapitánya és légi század kapitányának autográf aláírásával a hajó nagy méretű fotóján magyar személy részére 36x29 cm 55x44 cm Üvegezett keretben

/ 1997 Autographs of the captain and air squadron captain of the USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) on a large photo of the ship for a Hungarian person

15 000 HUF
40,65
46,88

Polgári Védelem Csepel Vas- és Fémművek felvarró, d: 7,5 cm
17511.

2 000 HUF

cca 1920/30 Ezüstözött réz tisztilánc iránytű függővel, kopással, h: 15 cm
17512.

3 000 HUF

1942 II. világháborús katonák, 9 db fotónegatív kocka
17513.

2 400 HUF

Nagyobb régi töltényhüvely, h: 15 cm
17514.

2 000 HUF

Kádár-kori tiszti rangjelző csillagok díszdobozban
17515.

2 400 HUF

MH Rádiótechnikai Felderítő Század öngyújtó, fém, réz, 6x4 cm
17516.

6 000 HUF

2 darab régi fegyvertisztító készlet, egyik hiánnyal, h: 9 cm
17517.

3 000 HUF

Fedélzetmesteri síp, h: 11,5 cm
17518.

10 000 HUF

5 darabos militária tétel, közte 42. M. KRG. égőgyújtó doboz, bélyegjelzés, töltényhüvely
17519.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF