Maps

Number of items: 159

cca 1900 Az Alpesek beosztása térkép, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 18x27,5 cm
17556.

1 400 HUF

Helmár Ágost: Két térkép a magyar történelem tanításához. Tervezte: --. 1. Magyarország 1526-ig. Melléktérkép: A XVI szepesi város. 2. Magyarország 1526 óta. Melléktérkép: Az osztrák-magyar monarchia fejlődése. Pozsony - Bp. ca 1900 Stampfel. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
17557.

2 800 HUF

1924 Debreczen Munkács térkép, folttal, ragasztott, 62x83 cm
17558.

1 800 HUF

10 db vegyes külföldi térkép (Japán, Nigéria, Mexikó, Szicília, stb.)
17559.

2 400 HUF

cca 1920 Kolozsvár (Klausenburg, Cluj) és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, kisebb lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 63x47 cm
17560.

2 000 HUF

1893 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Bielefeld-Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Harmadik kiadás. Német nyelven. Sérült, viseltes állapotban, borító nélkül.
17561.

6 000 HUF

1854 Österreichischer Kaiserstaat / Az Osztrák Császárság térképe (rajta Magyarországgal), litográfia, kézi színezéssel/határjelölésekkel, Glogau, C. Flemming nyomása és kiadása, kis lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 37x43,5 cm
17562.

9 000 HUF
24,39
28,13

1892 Meyers Kleiner Hand-Atlas. Mit Benutzung des Kartenmaterials aus Meyers Konversations-Lexikon zusammengestellt in 100 Kartenblättern und 9 Textbeilagen. Leipzig-Wien, 1892, Bibliographisches Institut, 4 sztl. lev.+ 98 (színes térképek) t. Hiányos, két térkép és az utolsó két lap hiányzik. Átkötött, modern műbőr-kötésben, helyenként foltos lapokkal, ceruzás firkákkal
17563.

3 000 HUF

1924 Meyers Geographischer Handatlas. 92 Haupt- und 99 Nebenkarten mit alphabetischem Namenverzeichnis. Leipzig, 1924, Bibliographisches Institut, (4) p.+ 92 (térképek) t.+ 184 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, minimálisan sérült gerinccel, helyenként kis foltokkal.
17564.

3 000 HUF

1930 Atlas für Schweizerische Sekundarschulen. Mit Bewilligung der Konferenz der kantonalen Erziehungsdirektoren herausgegeben von der Erziehungsdirektion des Kantons Zürich. Zürich, 1930, Orell Füssli, VIII p.+ 80 (térképek) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
17565.

3 400 HUF
9,21
10,63

1921 Magyarország gazdasági térképekben. The Economies of Hungary in Maps. Gróf Teleki Pál béketárgyalást előkészítő iroda vezetője megbízásából szerk.: Edvi Illés Aladár - Halász Albert. Bp., 1921, Pallas, 4 sztl. lev.+ 74 t. Magyar és angol nyelven. Átkötött, harántalakú félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, pótolt címlappal, régi intézményi bélyegzővel.
17566.

6 000 HUF

1900 Történelmi iskolai atlasz a magyar királyi honvéd nevelő- és képzőintézetek számára. Bp., 1900, Kogutowicz és Társa Magyar Földrajzi Intézete. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval és gerinccel, régi intézményi bélyegzőkkel. + 22 db vegyes régi térkép
17567.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF