https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 122
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3183624
13227
504
0
13000
Antique
Artworks & Paper
1
Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm
Starting price:
13 000 HUF
2714085
13228
504
0
11000
Antique
Artworks & Paper
1
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
3302139
13229
504
0
22000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik ezüstözött alpakka olaj-ecet kínáló szett, áttört és gilosált díszítéssel, pótolt üvegek egyikén Berndorf jelzéssel, m: 24 cm
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
3177041
13230
504
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel.
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
3150185
13231
504
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Bronz állatfej mintás asztali lámpa, márvány talapzaton, állatbőr mintás ernyővel, m: 48 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3097499
13232
504
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3193017
13233
504
0
11000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
Starting price:
11 000 HUF
3283140
13234
504
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1910, Gabrys György Budapest háromrészes bronz cigarettázó szett, jelzett, 13x13 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
3302326
13235
504
0
17000
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco ezüstözött alpakka tartóban pálinkáspohár szett, jelzés nélkül, m: 18 cm
The item is not available
Starting price:
17 000 HUF
3120045
13236
504
0
170000
Antique
Artworks & Paper
1
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
The item is not available
Starting price:
170 000 HUF
3303278
13237
504
0
34000
Antique
Artworks & Paper
1
Ikon, réz okláddal. XIX. sz. bondel keretben 23x18 cm
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
3120100
13238
504
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment