Antique

Number of items: 122

Mellény. Alföld vagy Erdély, sérüléssel, 47x42 cm
13214.

5 000 HUF

Gazdag intarziás keleti sakk és ostábla, gyöngyház részekkel, kopással, 40x40 cm
13215.

12 000 HUF

13216.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle távcső, bőr tokjában, kopással, 13x11 cm
13217.

12 000 HUF

Kasmír kendő. Észak-India, cca 20. sz eleje, javítással, cca 98x98 cm
13218.

5 000 HUF

Bella-Rekord 5712W rádió. Loewe-Opta gyár, Németország, 1960/61, kis kopással, 25x40 cm
13219.

6 000 HUF

Japán gyöngyház berakásos kép falidísz, jelzés nélkül, szép állapotban, kopással, 35x25 cm
13220.

4 000 HUF

13221.

22 000 HUF
59,62
68,75

Rózsás kínáló. Jelzett alpakka AS jelzéssel, áttört. 24x9 cm
13222.

4 000 HUF

13223.

6 000 HUF

Szecessziós ezüstözött réz gyufatartó, jelzett, kopással, 10x8 cm
13225.

6 000 HUF

Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
13226.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF