Antique Number of items: 122
3420005
13214
504
Antique
Mellény. Alföld vagy Erdély, sérüléssel, 47x42 cm
5 000 HUF
3423537
13215
504
Antique
Gazdag intarziás keleti sakk és ostábla, gyöngyház részekkel, kopással, 40x40 cm
12 000 HUF
3421630
13216
504
30000
Antique
30 000 HUF
3423414
13217
504
Antique
cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle távcső, bőr tokjában, kopással, 13x11 cm
12 000 HUF
3423188
13218
504
Antique
Kasmír kendő. Észak-India, cca 20. sz eleje, javítással, cca 98x98 cm
5 000 HUF
3422917
13219
504
Antique
Bella-Rekord 5712W rádió. Loewe-Opta gyár, Németország, 1960/61, kis kopással, 25x40 cm
6 000 HUF
2965932
13220
504
Antique
Japán gyöngyház berakásos kép falidísz, jelzés nélkül, szép állapotban, kopással, 35x25 cm
4 000 HUF
3337923
13221
504
22000
Antique
22 000 HUF
3358867
13222
504
Antique
Rózsás kínáló. Jelzett alpakka AS jelzéssel, áttört. 24x9 cm
4 000 HUF
3232414
13223
504
Antique
Rusói István Karcag, kerámia fali dísz bronz keretben, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 14x19 cm
6 000 HUF
3401658
13225
504
Antique
Szecessziós ezüstözött réz gyufatartó, jelzett, kopással, 10x8 cm
6 000 HUF
3183835
13226
504
Antique
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house