Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 33

19308.

6 000 HUF

Richard Nerurkar: Maratoni futás mindenkinek. Steve Cram előszavával. Ford.: Bally István. [Debrecen, 2003.],Gold Book. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
19309.

5 000 HUF

Oszmann Elemér: A magyar vízisportok évkönyve 1930. Kiadói papírkötés, képekkel, reklámokkal, jó állapotban.
19310.

4 800 HUF
13,01
15,00

19311.

4 800 HUF
13,01
15,00

A Besztercebányai Sport-Club alapszabályai. Besztercebánya, 1905, "Hungária", 26+6 p. Kiadói papírkötés.
19312.

3 000 HUF

Peterdi Pál: Gyarmati sors, avagy egy bal kéz története. (Peterdi Pál és Gyarmati Dezső által aláírt.) [Budapest], (1996). Históriás Könyvkiadó és Értékesítő Bt. (Typonova Nyomdai és Grafikai Kft.) 1 t. (színes címkép) + 275 + [5] p. Első kiadás. Gyarmati Dezső (1927-2013) háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, szakedző, politikus életinterjúja. Oldalszámozáson belül gazdag egész oldalas fotóanyaggal. Fűzve, színes, illusztrált, sérült gerincű kiadói borítóban.
19313.

3 000 HUF

Hargitay András: Négyes pályán Pallas Stúdió, DEDIKÁLT 1996 234p + képek. . Kiadói papírborítóval.
19314.

2 800 HUF

Tari János: Pettyes labda a Világkupában   Móra Ferenc Könyvkiadó, 1971. 416p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
19315.

2 800 HUF

19316.

2 400 HUF

Rejtő László: Az aranycsapat és árnyai. Színes Sportkönyvtár. Bp., 1966, Sport, 153+(3) p.+ 8 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban.
19317.

2 400 HUF

Szemere Imre: A sakkjáték kézi könyve. Felülvizsgálta: Maróczy Géza.; Bp.,[1900.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 118+2p. Félvászon-kötésben, címlapon bejegyzéssel
19318.

2 000 HUF

Szelőczey János: Teniszezzünk! A ma teniszének oktatókönyve. Kezdők és haladók oktatókönyve. I. köt.: Kezdők és haladók oktatókönyve. 1. rész: Tenisz-elméletben. 2. rész: Tenisz - gyakorlatban. Bp, 1948,( Fischhof Henrik-ny.). Első kiadás. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
19319.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF