Number of items: 415

Herendi VBO mintás tálka, jelzett, hibátlan, 11,5x9 cm
12293.

3 400 HUF
9,21
10,63

Herendi tálka, "Környezetvédelmi Napok 1974 Veszprém" felirattal, jelzett, díszdobozban, 14x9,5 cm
12294.

2 000 HUF

Herendi bécsi rózsa mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 5 cm
12295.

3 000 HUF

Herendi Tertia levél alakú ékszeres edény, jelzett, hibátlan, 15x8,5 cm
12296.

1 600 HUF

Herendi Apponyi lila hamuzó, jelzett, hibátlan, 13,5x9 cm
12297.

2 000 HUF
13

Herendi fűszerkínáló, körmös lábakon, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm, m: 5 cm
12298.

3 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4,5 cm
12299.

3 400 HUF
9,21
10,63

Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
12300.

3 000 HUF

Herendi Tertia laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
12301.

2 600 HUF
7,05

Herendi litofán tányér, csikós jelenettel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm, dobozában.
12302.

2 600 HUF
7,05

Herendi eton mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12303.

2 600 HUF
7,05

cca 1880 Zsolnay váza. Nyakánál bütykös díszítéssel, korongozott és kézzel formázott, plasztikus elemekkel díszített porcelánfajansz, jelzett: családi pecsét, restaurált, m: 28,5 cm /// Circa 1880 Zsolnay Vase. Featuring a knop decoration at the neck, wheel-thrown and hand-shaped porcelain faience with applied plastic elements. Marked with a family crest seal. Restored. Height: 28.5 cm.
12304.

80 000 HUF
216,80
250,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF