Chinaware / Porcelain Number of items: 415
3404774
12293
500
3400
Herendi VBO mintás tálka, jelzett, hibátlan, 11,5x9 cm
3 400 HUF
3404445
12294
500
Herendi tálka, "Környezetvédelmi Napok 1974 Veszprém" felirattal, jelzett, díszdobozban, 14x9,5 cm
2 000 HUF
3404082
12295
500
Herendi bécsi rózsa mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 5 cm
3 000 HUF
3402799
12296
500
Herendi Tertia levél alakú ékszeres edény, jelzett, hibátlan, 15x8,5 cm
1 600 HUF
3402953
12297
500
Herendi Apponyi lila hamuzó, jelzett, hibátlan, 13,5x9 cm
2 000 HUF
3402956
12298
500
Herendi fűszerkínáló, körmös lábakon, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm, m: 5 cm
3 000 HUF
3402958
12299
500
3400
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4,5 cm
3 400 HUF
3355338
12300
500
Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
3 000 HUF
3263426
12301
500
Herendi Tertia laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
2 600 HUF
3334414
12302
500
Herendi litofán tányér, csikós jelenettel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm, dobozában.
2 600 HUF
3387694
12303
500
Herendi eton mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
2 600 HUF
3336774
12304
500
80000
cca 1880 Zsolnay váza. Nyakánál bütykös díszítéssel, korongozott és kézzel formázott, plasztikus elemekkel díszített porcelánfajansz, jelzett: családi pecsét, restaurált, m: 28,5 cm /// Circa 1880 Zsolnay Vase. Featuring a knop decoration at the neck, wheel-thrown and hand-shaped porcelain faience with applied plastic elements. Marked with a family crest seal. Restored. Height: 28.5 cm.
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house