Ships Balaton Number of items: 22
3405455
17691
500
Ships Balaton
Balatoni látkép, 4 részből összeállított panoráma fotó, 7,5x46 cm
2 000 HUF
3358402
17692
500
7500
Ships Balaton
Kelemen Tamás: Vasárnapi tengerészek (a tengeri navigáció alapjai). H.n., 1992, INNOTECH. Ábrákkal gazdagon illusztrálva. 111+5 p. Kiadói papírkötésben.
7 500 HUF
3360941
17693
500
24000
Ships Balaton
24 000 HUF
3392131
17694
500
3400
Ships Balaton
Hajó mintával csiszolt talpas rumos pohár garnitúra, 6 darab, hibátlan, m: 8,5 cm
3 400 HUF
3373148
17695
500
2200
Ships Balaton
Mihályi Ernő: Csónakok és csónakmotorok. Silóhajók, csónakok szerkezete, és építése külmotorok szerkezete és kezelése. Műszaki Könyvtár LXXI. Bp.,[1930.], Népszava, (Világosság-ny.), 152 p.+1 t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
2 200 HUF
2733625
17696
500
15000
Ships Balaton
15 000 HUF
2915107
17697
500
Ships Balaton
1 600 HUF
3171753
17698
500
Ships Balaton
MAHART 8 darab régi kötélösszefogó sekli. Jelzés nélkül.
3 600 HUF
3097639
17699
500
Ships Balaton
Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm
1 200 HUF
3408500
17700
500
Ships Balaton
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. I-II köt. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai, 2 sztl. lev.+ 301+(3) p.; 2 sztl. lev.+ 299+(1) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal (néhány erősebben foltos lappal).
4 000 HUF
3408579
17701
500
Ships Balaton
Dunai utasszállító hajók 78 db hajókat ábrázoló fotó és képeslap, mind különféle hajókról, gyűjteményként albumba gyűjtve, feliratozva
10 000 HUF
3410679
17702
500
Ships Balaton
Dr. Kuruc Andor: Tengerek földrajza. Hajósoknak. Bp., 1982., Műszaki, 479+1 p.+XXXII t. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house