Ships Balaton

Number of items: 22

Balatoni látkép, 4 részből összeállított panoráma fotó, 7,5x46 cm
17691.

2 000 HUF

Kelemen Tamás: Vasárnapi tengerészek (a tengeri navigáció alapjai). H.n., 1992, INNOTECH. Ábrákkal gazdagon illusztrálva. 111+5 p. Kiadói papírkötésben.
17692.

7 500 HUF
20,33
23,44

17693.

24 000 HUF
65,04
75,00

Hajó mintával csiszolt talpas rumos pohár garnitúra, 6 darab, hibátlan, m: 8,5 cm
17694.

3 400 HUF
9,21
10,63

Mihályi Ernő: Csónakok és csónakmotorok. Silóhajók, csónakok szerkezete, és építése külmotorok szerkezete és kezelése. Műszaki Könyvtár LXXI. Bp.,[1930.], Népszava, (Világosság-ny.), 152 p.+1 t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17695.

2 200 HUF
5,96
6,88

17696.

15 000 HUF
40,65
46,88

17697.

1 600 HUF

MAHART 8 darab régi kötélösszefogó sekli. Jelzés nélkül.
17698.

3 600 HUF
9,76
11,25

Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm
17699.

1 200 HUF

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. I-II köt. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai, 2 sztl. lev.+ 301+(3) p.; 2 sztl. lev.+ 299+(1) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal (néhány erősebben foltos lappal).
17700.

4 000 HUF

Dunai utasszállító hajók 78 db hajókat ábrázoló fotó és képeslap, mind különféle hajókról, gyűjteményként albumba gyűjtve, feliratozva
17701.

10 000 HUF

Dr. Kuruc Andor: Tengerek földrajza. Hajósoknak. Bp., 1982., Műszaki, 479+1 p.+XXXII t. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban.
17702.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF