https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 100

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia uralkodójának büsztje. Bronz 11 cm
1
13448.

Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia uralkodójának büsztje. Bronz 11 cm

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
1
 
Andrássy Kurta János (1911-2008): Női fej. Festett gipsz, Jelzett. fa talapzaton. 40 cm
1
13449.

Andrássy Kurta János (1911-2008): Női fej. Festett gipsz, Jelzett. fa talapzaton. 40 cm

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
 
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.
1
13451.

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Number of bids:
0
 
2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz.
1
13452.

2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz.

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Kilár István (1935-): Terre Graine de L'univers [A Föld az Univerzum magja]. Sárgaréz, jelzett, m: 44,5 cm
1
13453.

Kilár István (1935-): Terre Graine de L'univers [A Föld az Univerzum magja]. Sárgaréz, jelzett, m: 44,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Number of bids:
0
 
feLugossy László (1947-): Pink pig. Esztergált, festett fa és ready-made applikáció, jelzett, 32x27 cm
1
13454.

feLugossy László (1947-): Pink pig. Esztergált, festett fa és ready-made applikáció, jelzett, 32x27 cm

 
The item is not available
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
0
 
Melocco Miklós (1935): Léda és a hattyú. Bronz, márvány talpon, jelzett, m: 19,5 cm
1
13455.

Melocco Miklós (1935): Léda és a hattyú. Bronz, márvány talpon, jelzett, m: 19,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Number of bids:
0
 
Salvador Dalí (1904-1989): A győzelem angyala. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 1200, jelzett, m: 15 cm
1
13456.

Salvador Dalí (1904-1989): A győzelem angyala. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 1200, jelzett, m: 15 cm

 
The item is not available
Starting price:
190 000 HUF
514,91
EUR
,
593,75
USD
Number of bids:
0
 
Salvador Dalí (1904-1989): A kulcs. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 544, jelzett, m: 17 cm
1
13457.

Salvador Dalí (1904-1989): A kulcs. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 544, jelzett, m: 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
190 000 HUF
514,91
EUR
,
593,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890-1910 Schumacher & Co. Manufaktúra: Anya gyermekével. Modellőr: Fritz Greiner. Cégszabadalmaztatott technikájú fehér márványöntvény, talapzaton, jelzett az alján: fémlemezen Schumacher's Marmorguss felirat, talapzaton repedésvonallal, szobron gyári tűzhibával, m: 49 cm /// Circa 1890-1910 Schumacher & Co. Manufactory: Mother with Child. Modeler: Fritz Greiner. White marble cast using the company's patented technique, on a base, marked on the bottom. Metal plate inscribed with "Schumacher's Marmorguss," base with a crack line, sculpture with a factory firing flaw, height: 49 cm. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
13458.

cca 1890-1910 Schumacher & Co. Manufaktúra: Anya gyermekével. Modellőr: Fritz Greiner. Cégszabadalmaztatott technikájú fehér márványöntvény, talapzaton, jelzett az alján: fémlemezen Schumacher's Marmorguss felirat, talapzaton repedésvonallal, szobron gyári tűzhibával, m: 49 cm /// Circa 1890-1910 Schumacher & Co. Manufactory: Mother with Child. Modeler: Fritz Greiner. White marble cast using the company's patented technique, on a base, marked on the bottom. Metal plate inscribed with "Schumacher's Marmorguss," base with a crack line, sculpture with a factory firing flaw, height: 49 cm. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Number of bids:
0
 
Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery.
1
13459.

Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery.

 
The item is not available
Starting price:
320 000 HUF
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm
1
13460.

Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment