Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 100

Zenélő férfi. Erdélyi faragott fa szobor, m: 30 cm
13422.

4 000 HUF

Horetzky (1969-): Állatfigurás akasztó. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 11x8 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Animal-shaped wall hook. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 11 × 8 cm. Provenance: from the artist's own collection.
13423.

80 000 HUF
216,80
250,00

13424.

130 000 HUF
352,30
406,25

Horetzky (1969-): Állatpár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 6 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// "Horetzky (1969-): Animal pair. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 6 cm. Provenance: from the artist's own collection
13425.

80 000 HUF
216,80
250,00

13426.

80 000 HUF
216,80
250,00

Hatvani jelzéssel: Pásztor, m: 22,5 cm
13427.

6 000 HUF

Hatvani jelzéssel: Pásztor kutyájával, m: 15,5 cm
13428.

6 000 HUF

3 darab erdélyi kerámia szobor, öregúr és öregasszonyok, jelzés nélkül, kopással, m: 12 cm
13429.

5 000 HUF

A Delphoi kocsihajtó büsztjének gipsz másolata, jelzett, m: 22,5 cm
13430.

4 000 HUF

Szabó Iván (1913-1998): Zokogó nő. Patinázott bronz, talapzaton, jelzett, m: 39 cm
13431.

110 000 HUF
298,10
343,75

Ismeretlen szobrász: Nő labdával. Patinázott bronz, m: 40 cm
13432.

100 000 HUF
271,00
312,50

Ismeretlen szobrász. Térdelő női akt. Talapzaton, bronz, m: 27 cm
13433.

40 000 HUF
108,40
125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF