Photo
Number of items: 664
3330576
16738
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arcok. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 28.5x38 cm
1 200 HUF
3347575
16739
500
Photo
1 600 HUF
3347571
16740
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Hordók. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x26 cm
1 600 HUF
3347581
16741
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szandai Sándor portréja. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x28 cm
1 600 HUF
3330584
16742
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szandai Sándor portréja. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25,5 cm
1 800 HUF
3288508
16743
500
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Gondolkodó. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x28 cm
3288383
16744
500
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Portré. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán jelzett, 39x29 cm
3288376
16745
500
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Kő és élet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x22 cm
3298283
16746
500
400
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
2964366
16747
500
Photo
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
8 000 HUF
2849686
16748
500
Photo
Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
1 600 HUF
2057249
16749
500
200
Photo
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m