Photo Number of items: 664
3402999
16724
500
Photo
cca 1932 Brassai (eredetileg Halász Gyula) (1899-1984) magyar - francia fotóművész felvételei (Éjjel Párizsban c. sorozatból), 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm
2 800 HUF
3403029
16725
500
Photo
cca 1939 Albók János (1894-1980) később John Albok, magyar - amerikai fotóművész és szabómester felvételei (Játék; Gesztenye árus), 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
2 400 HUF
3402963
16726
500
Photo
1975 Hajas-Vető szerzőpáros performanszából 1 db modern nagyítás a néhai Népművelési Intézet képzőművészeti referensének gyűjteményéből, jelzés nélkül, 15x21 cm
2 400 HUF
3402983
16727
500
Photo
1928 Máté Olga (1878-1961) budapesti fényképész és fotóművész felvétele (Akt kompozíció), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
2 400 HUF
3403458
16728
500
Photo
cca 1985 Saudek, Jan (1935-) cseh fotóművész felvétele, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
2 400 HUF
3347386
16729
500
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Dísz tér 6. kapubejárata, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, feliratozva, 24×18 cm
10 000 HUF
3347401
16730
500
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Ostrom utca 1. kapubejárata, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, feliratozva, 24×18 cm
10 000 HUF
3411026
16731
500
Photo
Erika Kiffl (1939-): Dialog fotóművészeti alkotás, számozott (269./300) és a művész által aláírt fotóművészeti alkotás, In: Erika Kiffl - Maurer Dóra: Dialog. Kiállítási katalógus. Bp., Goethe-Institut, 17x17 cm, lap: 28x20 cm
8 000 HUF
2852400
16732
500
3200
Photo
3 200 HUF
2579985
16733
500
Photo
2021 Baross Amália (1990-): Hajnal (Budapest, Halászbástya), fotó, hátoldalon feliratozva, 30,5×39,5 cm
3360853
16734
500
Photo
cca 1932 Orphanidesz János (1876-1939): Piac. jelzett vintage fotóművészeti alkotás, művészfólián másolva, ezüst zselatinos fotópapíron, képméret 16x11,5 cm, papírméret 24x18 cm
3 600 HUF
3330580
16737
500
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house