Antique

Number of items: 153

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női ruha díszsáv, jó állapotban,. h: 80 cm
13312.

2 400 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 150 cm
13313.

3 200 HUF
8,67
10,00

13 db emlékkanál, fém.
13314.

13 db emlékkanál, fém.

10 000 HUF

11 db emlékkanál, fém.
13315.

11 db emlékkanál, fém.

8 000 HUF

cca 1945-1949 Iskolai sapka, diáksapka, "JÁG" (Jedlik Ányos Gimnázium) zománcozott sapkajelvénnyel, belül varrott monogrammal, megkímélt állapotban, a jelvényen kis zománchibákkal
13316.

4 000 HUF

Antik úti ikon, ezüstözött réz okláddal. Üvegezett későbbi fa keretben 7x7 cm / 14x14 cm
13317.

20 000 HUF
54,20
62,50

J. Wejtruba színházi távcső, sérült tokban, 11,5x10 cm
13318.

3 200 HUF
8,67
10,00

13319.

4 000 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 100 cm
13320.

4 000 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x35 cm
13321.

3 200 HUF
8,67
10,00

Czóbel Marianna:Páva tűzzománc kép bőr keretben. Jelzett Külső méret 13x27 cm
13323.

6 000 HUF

13324.

6 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF