Jewellery and precious metal items

Number of items: 227

Ezüst (Ag) 6 darabos teáskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 15 cm, nettó 160g
22196.

48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 20,5 cm, nettó 52g
22197.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g
22198.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91 g
22199.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
22200.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,3 g
22201.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) csigaevő villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 15,5 cm, nettó 173g
22202.

50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) 6 darabos teáskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 15 cm, nettó 161g
22203.

48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 21,5 cm, nettó 83g
22204.

24 000 HUF
65,04
75,00

Orosz ezüst (Ag) süteménykanál és dzsemkanál, részben aranyozott, jelzett, nettó 127g
22205.

30 000 HUF
81,30
93,75

2 darab régi orosz ezüst (Ag) kanál, jelzett, mesterjegyes, nettó 93g
22206.

22 000 HUF
59,62
68,75

3 darab ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, nettó 75g
22207.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF