Jewellery and precious metal items

Number of items: 227

Ezüst (Ag) karkötő, kő díszítésekkel, jelzett, bruttó 27g
22184.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) karkötő, csiszolt malachit lap berakással, jelzett, bruttó 33g
22185.

24 000 HUF
65,04
75,00

Bartha Mariann ötvösművész ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, mesterjegyes, m: 64, bruttó 4,3g, dobozban.
22186.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) tárca, jelzett, 84g
22187.

16 000 HUF
43,36
50,00

Magnolia izraeli ezüst (Ag) nyaklánc, opál berakásos medállal, díszdobozban, bruttó 7,4g
22188.

8 000 HUF

Ezüst (Ag) ékszeres doboz, belül aranyozott felülettel, jelzett, nettó 134g
22189.

32 000 HUF
86,72
100,00
13

5 db szintetikus zafír kb 2,5 ct / db
22190.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) teáskanál szett, jelzett, mesterjegyes, 5 darab, nettó 207g, díszdobozban
22191.

46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 88g
22192.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) tortakanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm, nettó 124g
22193.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) 12 darabos kávéskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 11 cm, nettó 162g
22194.

48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 75g
22195.

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF