Books: Technics

Number of items: 80

20778.

Geleji, Sándor: Walzwerks- und Schmiedemaschinen. Kohógéptan. Berlin, 1954, VEB Verlag Technik, 718 p. Német nyelven.
Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

5 000 HUF

Ordódy János: A gázmotorok gyakorlati kézikönyve    Budapest, 1912, Thália Műintézet Részvénytársaság, 301 p. + [3] p., ill. Első kiadás. A gázmotorok gyakorlati kézikönyve. A világítógáz-, generatorgáz-, benzin- és nyersolajmotorok szerkezete, használata és kezelése. Kiadói egészvászon kötésben
20779.

4 200 HUF
11,38
13,13

Herzog, Siegfried: Elektrisch betriebene Krane und Aufzüge. Zürich, 1905, Verlag von Albert Raustein. Kiadói egészvászon kötés, gerincen szakadások, kopottas állapotban.
20780.

4 000 HUF

20781.

4 000 HUF

Szennyvíztisztító kisberendezések. Oldómendencék. H.n., Építkezésügyi Kiadó. Kiadói karton mappában, viseltes állapotban.
20782.

4 000 HUF

Sébor János: Geodézia I-II. - - egyetemi ny. r. tanár előadásai alapján. Agrártudományi Egyetem Erdő-, és Földmérőmérnöki Kar Jegyzetei. (Kézirat). Sopron, 1950, Agrártudományi Egyetem Tanulmányi Osztálya, 1 sztl. lev.+ 229+(1) p.; 1 sztl. lev.+ 235+(1) p. Papírkötésben, sérült gerinccel, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
20783.

3 800 HUF
10,30
11,88

2 műszaki kiadvány: R. J. Law: The Steam Engine. London, 1977. 32p. + Siemens Halske Wernerwerk 1922. 156 oldalas képes termékkatalógus
20784.

3 800 HUF
10,30
11,88

Tarnóczy Tamás: Akusztika. Hangnyomás, hangosság, zajosság. Bp., 1984, Akadémiai, 269+1 p. Kiadói kartonált papírkötés
20785.

3 200 HUF
8,67
10,00

20786.

3 000 HUF

20787.

3 000 HUF

20788.

3 000 HUF

20789.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF